Müşteri Hizmetleri

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şahin Sucukları’nın kuruluşu 1923 yılına kadar dayanmaktadır. 2002 senesinde Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak ismi konulan Şahin Sucukları, 2013 senesinden bu yana Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ismi ile piyasada bulunmaktadır. Yurdumuzda et mamülleri sektöründe öncü şirketlerden biri olma özelliğini taşır, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Şahin Sucukları, ürünlerini Şahin, Melek, Ayvaz, Sedef olmak üzere 4 gruba ayırmıştır. Bu gruplarda bulunan ürünler şöyledir; Sucuk, Altın Kesim, Pastırma, Kavurma, Salam, Sosis, Füme Dil, Burger, Mantı. Her ürün grubunun Sucuk ve Salam ürünleri piyasada bulunmaktadır. Müşteri tatminiyeti bi hayli yüksektir. Şahin ürünlerini online sipariş vererek de satın alabilirsiniz.

Şahin Sucukları’nın 0352’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, bayilikle alakalı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu bağlantısı aracılığıyla bildirimlerinizi iletişim formundan da gönderebilirsiniz.

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0352 351 0010

Şahin Sucukları İletişim Mail Adresi
info@sahinsucuklari.com.tr
satis@sahinsucuklari.com.tr

Şahin Sucukları İletişim Formu

Arama Kelimeleri: şahin sucukları iletişim bilgileri, şahin sucukları telefon no, şahin sucukları irtibat tel, şahin sucukları canlı destek, şahin sucukları müşteri temsilcisi, şahin sucukları şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu