Bilgi Arşivi

Şahin Metal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Şahin Metal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Şahin Metal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Şahin Metal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Şahin Metal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Şahin Metal’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Şahin Metal bünyesine dahil olup Şahin Metal’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Şahin Metal işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Şahin Metal açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pek çok sektöre yüksek basınçlı alüminyum pres döküm parçalar tedarik eden Şahin Metal, bir aile şirketi olarak 1975 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. 2015 senesinde İstanbul Esenyurtta bulunan modern tesisine geçerek iş hacmini arttıran Şahin Metal, zaman içinde kurumsallaşma yoluna gitmiştir.

Sürekli olarak arttırdığı yatırımları ile özellikle otomotiv yan sanayi ihtiyaçları hususunda uzmanlaşan Şahin Metal yılda 3.000 ton Alüminyum işleme kapasitesine sahip olup, ürettiği ürünlerin büyük çoğunluğunu yurt dışı ülkelere göndermektedir.

Uluslararası standartları ve sahip olduğu çok sayıdaki kalite belgesi ile sektöründe önder markalardan birisi olan Şahin Metal, müşteri istekleri ışığında her türlü kalıp ve döküm işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Şahin Metal İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuŞahin Metal İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Şahin Metal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurumsal kimliği altında tüm iş ilanlarını resmi olarak karyier.net adresinden gerçekleştiren Şahin Metal, resmi sitesindeki insan kaynakları bölümünde de kariyer.net profilinin adresini vermektedir.

Ülkemizin en büyük kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan Şahin Metal’in iş ilanlarına başvuruda bulunmak bi hayli kolay. İlk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Şahin Metal’in güncel olarak yayımlamış olduğu tüm ilanlara basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalına giderek vakit kaybı yaşamamak için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Şahin Metal İş İlanları

Sektördeki yarışın yoğunluğunun farkında olan Şahin Metal, kurumsal gücünü çalışanlarının kabiliyetlerinden ve paylaşılan ortak değerlerden almaktadır. Bu bağlamda kaliteli personel seçimine özen gösteren Şahin Metal’in paylaşımı yaptığı ve yayımlayacağı tüm ilanları takip etmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Cnc Bölüm Sorumlusuİstanbul(Avr.)
2Torna Tezgah Operatörüİstanbul(Avr.)
3Dış Ticaret Operasyon Elemanıİstanbul(Avr.)
4Tedarikçi Geliştirme Mühendisiİstanbul(Avr.)
5Kalıp Bakım Teknisyeniİstanbul(Avr.)
6İç Denetim ve Raporlama Asistanıİstanbul(Avr.)
7Dökümhane Formeniİstanbul(Avr.)
8Kalıphane Cnc Operatörüİstanbul(Avr.)
9Depo Elemanıİstanbul(Avr.)

Şahin Metal iş başvuru formu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu