Bilgi Arşivi

sahibinden.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

sahibinden.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde sahibinden.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. sahibinden.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

sahibinden.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

sahibinden.com iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye’nin ilk ilan ve alışveriş sitesi olarak 2000 senesinde kurulan sahibinden,  internetin ülkemizde yaygınlaşmaya başladığı ilk senelerden beri bu alanlarda hizmet vermektedir. Kurulduğu senelerde 3 kişilik kadrosu ve yalnızca 2.700 ilan ile yolculuğuna başlatan site, şimdilerde yalnızca bir günde 100.000 yeni ilan almaktadır.

Toplamda 5 milyondan fazla ilanın olduğu sahibinden.com, 400’ün üzerinde çalışanı ile her ay 4,5 Milyardan fazla görüntülenme almaktadır. Bu bağlamda Türkiye’de e-ticaretin tartışmasız önder markası olarak hizmet vermeye sürdürmektedir.

sahibinden.com İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurususahibinden.com İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

sahibinden.com İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi olan sahibinden, bu bağlamda personel alımlarını da ülkemizin en büyük kariyer platformu olan kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en bilinen ve adı altında en fazla iş ilanı bulunan kariyer platformu kariyer.net adresi aracılığı ile sahibinden.com’a iş başvurusu yapmak yalnızca iki tıklama kadar uzağınızda.

Kariyer.net adresi güncel olarak ülkemizin en büyük kariyer platformlarından biridir. Her gün binlerce insan bu adres üzerinden hayalindeki kariyer fırsatını yakalamaktadır. Bu bağlamda firma adı altında çalışma fırsatı yakalamak için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta.

İlk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan penceredeki bilgileri doldurarak basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek sahibinden ‘in yayımlamış olduğu tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Sitemizden ayrılmadan kariyer.net adresinde bulunan 10’dan fazla iş ilanlarını incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

sahibinden.com İş İlanları

Aynı zamanda kurumsal bir e-ticaret sitesi olan şirket, resmi web adresi üzerinden çeşitli zamanlarda paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak staj başvuruları ve eğitim olanakları gibi daha çok sayıda bilginin olduğu İnsan Kaynakları sayfasını incelemeyi unutmayın.

Sahibinden.com ile alakalı güncel tüm iş ilanlarını ve başvuru platformlarını tek bir site üzerinden basit bir şekilde incelemek için aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlar
1Kıdemli Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı
2Kıdemli BT Sistem Mühendisi
3Kıdemli Kişisel Verileri Koruma Uzmanı
4Çözüm Merkezi Uzmanı
5Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
6Kurumsal Müşteri Yöneticisi – İzmir
7Kurumsal Müşteri Yöneticisi – İstanbul/Asya
8Kurumsal Müşteri Yöneticisi – Adana
9Kurumsal Müşteri Yöneticisi – Van
10Kurumsal Müşteri Yöneticisi – Trabzon
11Reklam Operasyon Uzmanı
12Kurumsal Müşteri Yöneticisi – İstanbul/Avrupa
İlanlara başvurmak ve daha fazla Sahibinden iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu