Müşteri Hizmetleri

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sahibinden müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sahibinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sahibinden müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

2000 senesinde ikibin yediyüz ilan ile açılarak yayın hayatına başlayan sahibinden sürekli olarak gelişmekte ve ilanlarını arttırmaktadır. İlk başlarda ufak çaplı yaşanan daha ardından büyüyerek devam eden sahibinden müşteri hizmetleri ağını geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu özelliğini taşıyan sahibinden çağrı merkezi numarası olarak da aktif olarak hizmet vermektedir.

50 milyona yakın kullanıcın giriş yaptığı ve beş milyondan fazla ilanın bulunduğu sahibinden.com altı yüzden fazla çalışanı ile günümüzde bu sektörde bi hayli büyük yer edinmiştir. Birbirinden farklı on bölümde hizmet veren sahibinden sitesi hem müşterilerin arayışlarına basit bir şekilde ulaşabildiği hem de satıcı kitlenin kendilerine uygun alıcı kitleye erişebildiği geniş alt yapıya sahip bir olanak sunmuştur.

Sahibinden Çağrı Merkezi Numarası

Bu alanda başı çeken site her geçen gün alt yapısını  geliştirmekte ve ulaşım ağını arttırmaktadır. Haliyle bu kadar büyük ölçekli iş yapan sahibinden ile karşılaşılan sorunlarda olmaktadır. Sorunlara en kısa bir sürede ve en bi hayli hızlı çözüm aramaya çalışan sahibinden sitesi sahibinden çağrı merkezi numarası olarak aktif olarak hizmet vermektedir.

E-fatura ve arşiv özelliğine geçerek ayda doksan binden fazla kağıt tasarrufu yaparak, tüm lavaboları sensörlü musluk seçiminden yana tercih ederek, kağıt bardak tüketimini azaltmak için 400 den fazla kupa bardağı dağıtarak gereksiz su ve kağıt kullanımının önüne geçmeye çalışarak yeşil ofis olma başarısına ulaşan sahibinden bu alanda da kendini göstermiştir.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilikçi çalışmalara destek vererek kendi alanında öncü olan ve sürekli olarak kendini yenileyerek güçlenen sahibinden.com hem yurt içinde birden çok başarıyı yakalamıştır hem de ülkeler arası birden çok ödül ve başarıya imza atmıştır. Geniş bir müşteri ve satıcı kitlesine sahip olan web sitesi çıkarmış olduğu uygulama ile kolay ulaşımi amaçlamış olup sahibinden müşteri hizmetleri numarası nı da aktif olarak kullanmaktadır.

Sahibinden çağrı merkezi numarası olarak 0850 222 44 44 kullanmakta olup istediğiniz zaman alakalı numara üzerinden bilgi alış verişinde bulunmanıza veya ilanlarınız ile alakalı poblemleri çözümleme noktasında destek alabileceğiniz hizmetleri sağlamaktadır.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yurdumuzda özellikle araba satışında en aktif olarak kullanılan ticaret sitelerinin başında Sahibinden.com gelmektedir. Sadece araç alım satımı değil, ev ilanlarından oyun konsollarına, giyimi ürünlerinden cep telefonlarına kadar yüzlerce farklı bölümde ürün bulmak olabilecek. Sahibinden.com alıcıyı ve satıcıyı bir araya getirmektedir. Satıcıların listeledikleri ürünlerde cep telefonları açık biçimde söylenmektedir.

Sahibinden sitesi üzerinden kullanabileceğiniz birden çok özellik bulunmaktadır. Ücretli olan özellikleri tercih ederek ilanlarınızı ön plana çıkarabilir satış işleminizi kolaylaştırabilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz arayüze sahip olan siteye hesabınız üzerinden ulaşım yapabilir ve ilanlarınızı güncelleyerek ücretli ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Sahibinden Şikayet Hattı

Kendi alanında bi hayli ilerleyen sahibinden üyelerine ve satıcı kitlesine hitap ederken birbirinden farklı özellikler ve kolay ulaşım hizmetleri ile sürekli olarak destek vermekte bunun bunun yanında kendini geliştirmektedir.

Satıcıyı arayarak dilerseniz elden dilerseniz kargo yolu ile ticaretinizi gerçekleştirmeniz olabilecek. Lakin elden ve havale yöntemi ile yapılacak ticaretler Sahibinden.com un yapabileceği hiçbir şey bulunmamaktadır. Kargo ile yapacağınız alışverişlerde mutlaka get yani güvenli ticaret yöntemini kullanmanızı öneririz. Bu işlemde para ilk olarak havuza aktarılmakta, ürünü teslim alıp onayladığınızda para satıcının hesabına aktarılmaktadır.

Yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız sorunlar için Sahibinden.com müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sahibinden.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 222 44 44

Sahibinden.com a giriş yaptıktan sonra destek merkezi üzerinden poblemlerinız ile ilgiliki makaleleri okuyabilirsiniz.
Sahibinden Destek Merkezi

Sahibinden web sitesi çıkarmış olduğu uygulama üzerinden de ulaşıme geçebileceğinizi bilmelisiniz. Kullanmakta olduğunuz uygulama ve detaylarınızi içeren hesabınız üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bunun bunun yanında müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabileceğinizi bilmelisiniz.

Sahibinden.com web sitesi merkez ofisi olarak İstanbul şehrinin Ataşehir beldesinde yer almakta olup istediğiniz zaman yüz yüze görüşmeler de sağlayabilirsiniz.

Sahibinden Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Mail yolu ile Sahibinden.com yetkilileri ile iletişime geçmek isteğe göre aşağıda vermiş olduğumuz mail adresi ile kendilerine varabilirsiniz.
[email protected]

Arama Kelimeleri: sahibinden iletişim bilgileri, sahibinden telefon no, sahibinden irtibat tel, sahibinden canlı destek, sahibinden müşteri temsilcisi, sahibinden şikayet hattı, sahibinden müşteri hizmetleri, sahibinden çağrı merkezi, sahibinden çağrı merkezi numarası, sahibinden müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu