Başvurular

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı 2022

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı

Kamu ilanları ile yeni personel alımları gerçekleştiriliyor. Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi kamu personeli alımı Düzce adresine yapılacak. Düzce Üniversite Rektörlüğü ilanı kılavuz şeklinde ulaşıme açtı. İkamet şartı bulunmadığı üzere her şehirden bu alıma başvuru kabul edilecek.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuracak adaylar 9 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar Üniversitenin resmi web sayfası olan duzce.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” bölümünden online olarak müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru Genel Şartları

Sağlık meslek liselerinin hemşirelik – sağlık memurluğu bölümü mezunu olması gerekmektedir. 4 farklı biçimde alınacağı bulunacağı için belirli belge şartları isteniyor. Kılavuz içinde verilen deneyim belgelerini inceleme yolu ile başvuru yapınız.

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması gerekiyor.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” adresinden açıklanacaktır. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek miktarda olan aday sıralamada hak kazanacaktır. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde yahut aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Alım hemşire alımı branşında yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu