Başvurular

Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı Yeni Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022

Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı Yeni Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı Yeni Kamu Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı Yeni Kamu Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı Yeni Kamu Personel Alımı Başvurusu

Sağlık Bakanlığı 2021 senesinde yeni kamu personeli alımı için yapılan ilanla Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek yeni personel alımları için ilanlar yayınlanmıştı. Yayınlanan ilan ile müdürlük bünyesine alınacak personel adayları için başvurular 26 Kasım 2021 tarihinde bitiyor.

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede 2020 ve 2021 senelerinda yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında alınan puanın %70 i ile 2016 yılı ve sonrasında tertip edilen YDS sınav puanının %30 u esas alınarak yapılacak sıralamayla en fazla puan alandan minimum puan alan adaya doğru sıralama ile personeller seçilecek.

saglik-bakanligi-bina.jpg

Sağlık Bakanlığı 15 Bilişim Personel Alımı Başvurusu 27 Kasım 2021 Son

Sağlık Bakanlığı adı altındaki bilgi sistemleri müdürlüğüne alınacak 15 anlaşmali bilişim personeli adaylarının;

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği bölüm mezunu olmaları,

Adayların bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden minimum ikisini bilmesi ve belgelemesi,

Erkek adayların muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş yahut muvazzaf askerlik hizmetinden muaf veya yedek sınıfına geçirilmiş olması gibi genel şartlar aranmaktadır.

Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı Personel Alımı Başvurusu

Sağlık Bakanlığı 2021 yılı 15 Bilişim Personeli alımına başvuru yapmak için şartları taşıyan adaylar için başvurular hali hazırda sürdürmekte. Başvurular 26 Kasım 2021 tarihi ne kadar e devlet üzerinden sağlık bakanlığı kariyer kapısı kamu işe alım ve kariyer kapısı CBİKO internet adresi üzerinden yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu