Müşteri Hizmetleri

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabomar çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sabomar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sabomar şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sabomar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sabomar Çağrı Merkezi Numarası

Medikal malzemeler sağlığımız yönünden mühim yere sahiptir. Medikal ürün çeşitliliği de bi hayli fazladır. Sabomar terlik ve maske üretimi yapan bir firmadır. Medikal sektöründe de 10 yıldan fazla zamandan beri bulunmaktadır. Firmanın üretmiş olduğu terlikler ortopediktir. Sağlık kuruluşlarında çalışan bir çok kişi aracılığıyla da tercih edilmektedir. Ayak anatomisine uygun, rahat ve bunun yanı sıra hafif olan terlikler doktor, hemşire, personel ve diğer sağlıkçılar aracılığıyla tercih edilir. Devamlı ayakta olan bireylerin ayak sağlığı bi hayli mühimdir. Giydikleri terliklerin rahat olması ve bireylerin ayaklarında problem yaratmaması gerekir. Beyaz renkte olan terlikler sağlığı ve temizliği temsil eder. Evinizde veya iş yerinizde bu medikal terlikleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak da iş güvenliği ayakkabısı, botu ve çizmesi üretmektedir. İşinize uygun olarak bu ürünlerden alarak ayaklarınızın rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Konuyla alakalı ayrıntılı bilgiye çağrı merkezlerini arayarak da varabilirsiniz.

Sabomar çağrı merkezi numarası 0212 909 44 44 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sabomar Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzdeki pandemi sebebiyle maske kullanımı da alışkanlıklarımız halini aldı. Evden dışarıya çıkarken maskemizi yanımıza almaktayız. Kullandığımız maskelerin kaliteli olması bi hayli mühim bir konudur. Dışarıdaki virüslerden bizi koruması sağlıklı bir nefesi bize sunması gerekir. Kolay nefes alabilme ve konuşma da bi hayli mühimdir. Sabomar CE ve ISO sertifikalı maskeler üretmektedir. %99’a kadar bakteri korumasını bireylere sunar. Katlanabilir dizaynda tasarlanan maskeler son teknolojiye göre tam otomatik makinalarda üretimi sağlanmaktadır. 10 adet paketlerde satılmakta olup farklı renklerde bulunmaktadır. Firma toptan satış da yapmaktadır. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için dizayn edilmiş farklı boyutları da mevcuttur. Müşteri hizmetlerini aramak isteyen bireyler Whatsapp: 0532 734 0530 numaradan ulaşım sağlayabilir. Ayrıca 0 212 909 44 44 sabit numarayı da arayabilirsiniz.

Sabomar müşteri hizmetleri numarası 0212 909 44 44 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sabomar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sabomar maske ve terlikten başka eldiven, ateş ölçer, bone, dezenfektan gibi medikal ürünleri de üretmektedir. Firmayla direkt bağlantı kurmak için yukarıdaki numaraları arayabilir bunun yanı sıra d[email protected] mail adresi ile yazılı iletişim kurabilirsiniz.

Sabomar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 909 44 44 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sabomar Şikayet Hattı

Sabomar ürünlerini satın almak için şirketin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Birçok medikal ürün satan yerlerden de alışveriş uygulayabilirsiniz. Toptan veya perakende alışveriş yapan bireyler ürünlerle alakalı şikayetlerini müşteri temsilcilerine iletebilir veya mail yoluyla iletişime geçebilir.

Sabomarşikayet hattı 0212 909 44 44 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sabomar müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sabomar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 909 44 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sabomar çağrı merkezi numarasına 0212 909 44 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : PRİZMANET MEDİKAL SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

İrtibat Telefon No : 0212 909 44 44

Whatsapp İletişim Hattı : 0532 734 0530

Adres Bilgisi : Yahya Kemal Mahallesi Okul Caddesi No: 13-15 Kağıthane/İSTANBUL

E-Posta Mail Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Sabomar iletişim bilgileri, Sabomar telefon no, Sabomar irtibat tel, Sabomar canlı destek, Sabomar müşteri temsilcisi, Sabomar şikayet hattı, Sabomar müşteri hizmetleri numarası, Sabomar çağrı merkezi numarası, Sabomar iletişim numarası, Sabomar çağrı merkezi, Sabomar müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu