Bilgi Arşivi

Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sabancı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Sabancı Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Sabancı Holding iş ilanları, iş başvurusu, Sabancı Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden birisi olan Sabancı Holding 1968 senesinde Hacı Ömer Sabancı aracılığıyla kurulmuştur. En saygın ve büyük işyerlerinden birisi olan Sabancı Holding; finansal hizmetler, enerji sektörü, çimento, sanayi ve perakende satış alanlarında hizmet vermektedir.

Sabancı Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSabancı Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sabancı Holding Güncel İş İlanları

Sabancı Holding bir çok alanda şirketi adı altında bulunan kuruluşlarla, birden fazla insana iş sağlayan en büyük şirketlerden biridir. Bundan dolayı her zaman Sabancı Holding iş ilanları yayımlanmaktadır. Bu ilanlar sabancı Holding adı altında bulunan diğer firmaların kendi internet siteleri üzerinden olabildiği gibi bunun yanı sıra kariyer ve iş ilanları siteleri üzerinden de iş ilanları yayınlanmaktadır.

Sabancı Holding ilköğretim, lise, ön lisans, yüksek lisans ve üniversite mezunlarına iş vermektedir. Aynı zamanda her meslek dalından olan bireylerin, istenen şartları karşılayabildiği sürece Sabancı Holding adı altında iş bulabilmesi rahatlıkla olabilecek olmaktadır.

Sabancı Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sabancı Holding şirketi adı altında bulunan firmaların internet siteleri üzerinden, eleman gereksinimlerinin doğması durumlarında iş ilanlarını vermektedir. Bu sitelerin alakalı bölümlerinden rahatlıkla form doldurularak iş başvuruları yapılabilmektedir.

Ayrıca internette bulunan kariyer ve iş ilanları siteleri aracılığı ile de iş ilanları yayımlanmaktadır. Bu sitelere e – mail, kullanıcı adı ve şifre ile üye olduktan sonra Sabancı Holding işveren sayfasından gerekli başvurular yapılabilmektedir. Sabancı Holding adı altında çalışanlara her zaman en iyi şartlarla ve yüksek maaşla iş imkânlarını sağlamaktadır.

Sabancı Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Sabancı Holding adı altında yüzlerce iş başvurusu yapılabilecek pozisyon her zaman mevcut olmaktadır. Bu iş pozisyonlarının olduğu holding adı altındaki kuruluşlar şu biçimde sıralanmaktadır;

 1. Aksigorta
 2. Avivasa
 3. Akçansa
 4. Brisa
 5. Bimsa
 6. Çimsa
 7. Enerjisa Enerji A.Ş.
 8. Kordsa Global
 9. Teknosa
 10. Yünsa
 11. Carrefoursa
 12. Temsa
 13. Morissa
 14. Tursa
 15. Akbank T.A.Ş.
 16. Philsa
 17. AEO
 18. Philip
 19. Exsa
 20. Exsa UK

Sabancı Holding’e ait olan bu kuruluşların her birinde uygun şartların sağlanmasından sonra iş bulabilmek olabilecek olmaktadır. Muhasebe, bilgi işlem, finans, yönetim, işletme, endüstri ve hukuk bölümleri mezunları da her zaman Sabancı Holding bünyesine katılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu