Müşteri Hizmetleri

Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat & Saat çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Saat & Saat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Saat & Saat şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Saat & Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Saat & Saat Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek, çocuk, takı ve aksesuar alanında akıllara gelen Saat&Saat sektörde öncü kuruluş olan firmamız bir çok markayı bünyesinde barındırmaktadır. Saat&Saat firmamız bu hususta önderliği elinde taşımaktadır. Türkiye’de bir çok şubesi bulunan firmamızda kaliteli ve fonksiyonel ürünlere sahiptir. Estetik tasarımlarıyla kullanıcıların istekleri karşılanmaktadır. Müşterilerimize bizim her hususta kendimizi yenilememiz kaliteli ürünler sunmamız aracılığıyla bizlere güven duymaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili duyduğunuz her sıkıntıda çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi arayarak bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Mağazalarımızdan veya online olarak aldığınız her üründe yaşadığınız problemler tarafımızca giderilecektir. Bütün ürünlerimiz firma garantisi altındadır. Kalitemiz kimliğimiz olup sağladığımız güvenle üyelerimizi her zaman tatmin etmekteyiz. Bizi arayabilir ve sorularınızın yanıtlarına varabilirsiniz.

Saat ve Saat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Numarası

Saat&Saat şifrketi olarak dünyaca ünlü markaları siz kıymetli müşterilerle buluşturmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Online olarak veya mağazalarımızdan yaptığınız tüm alışverişler orijinal ürün garantisi, ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi mağazamızdan değişim mevcuttur. Aldığınız ürünlerde bir hafta içinde iade hakkınız olup bir ay içinde değişim sağlayabilirsiniz. Bunların dışında sizin için sıkıntı ve problem olan konularda hafta içi 07:30-17:00 içinde 0212 367 44 74 telefon numarasını arayarak yahut saatvesaat.com.tr adresinden bize varabilirsiniz. İnternet adresimiz [email protected]’dur.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Saat ve Saat müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda anlattığımız gibi Saat&Saat şifrketi olarak müşteri tatminiyeti bizim hedefimiz olup her türlü sorunlarda kullanıcılarımızın yanındayız. Güvenli ve kaliteli ürünlerimizle satış işlemleri öncesi ve sonrası online telefon müşteri hizmetleri destek hattımız bulunmaktadır. Yukarıda dile getirdiğimiz müşteri temsilcisi numiçinden  sipariş bilgisi için ‘1’ iade değişim işlemleri için ‘2’ tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Saat ve Saat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Saat & Saat Şikayet Hattı

Değerli üyelerimizin aldığı tüm ürünler Saat&Saat şifrketi olarak tüm şikayetlerinizin yanındayız. 0212 367 44 74 telefon numiçinden müşteri hizmetlerine bağlanarak tüm şikayetlerinizi destek hattımıza bildiriniz. Sizin istek ve önerilerinizi firmamız aracılığıyla dikkate alınarak istekleriniz karşılanacaktır. Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetimizle üyelerimizin her zaman gülen yüzüyüz. Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat şifrketi olarak kullanıcılarımız güvenilir alışverişi yapmanın mutluluğunu yaşamlarını sürdürmektedirler. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Ruffles müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Saat ve Saat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Saat ve Saat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 367 44 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Saat & Saat çağrı merkezi numarasına 0212 367 44 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Merkez
Adres: Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237/D Kat:B2 Maslak, İstanbul/Türkiye
Telefon +90 212 232 72 28
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

İnternet Satış
Telefon+90 212 367 44 74
E-Posta: [email protected]
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

Teknik Servis
Telefon+90 212 367 44 67
E-Posta: [email protected]
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Saat & Saat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Saat & Saat sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Saat & Saat iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Saat & Saat iletişim bilgileri, Saat & Saat telefon no, Saat & Saat irtibat tel, Saat & Saat canlı destek, Saat & Saat müşteri temsilcisi, Saat & Saat şikayet hattı, Saat & Saat müşteri hizmetleri numarası, Saat & Saat çağrı merkezi numarası, Saat & Saat iletişim numarası, Saat & Saat çağrı merkezi, Saat & Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu