Müşteri Hizmetleri

RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

RS Servis çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde RS Servis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden RS Servis şikayet hattına ulaşabilirsiniz. RS Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

RS Servis Çağrı Merkezi Numarası

RS servis kuruluş amacı kurumsal yönetim anlayışı ile unutulmaya yüz tutan Türk esnaflık ilkelerinin harmanlanarak, hem müşteri tatminiyeti hem de geleceği sağlam temeller üzerine kurulu kuvvetli bir Kurumsal şirket yapısı oluşturmaktır. Kurucumuz Ünal Ünaldı’nın babası Zeki Ünaldı Otomotiv sektöründeki geleneksel tecrübeler ve üniversite eğitimi ile pekiştirdi. 11 yıllık bilgi birikimi ve sentezin ürünü olan RS servis 3 ayrı hizmet modülünden bir araya gelmektedir. Birinci Repair Systems: boyasız göçük düzeltme,  bölgesel boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri, tampon tamir sistemlerinden bir araya gelmektedir.

İkincisi Renew solutions: oto yenileme sektörünün boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir. Üçüncüsü radiatör services: Türkiye distribütörü olduğumuz durafix teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir. Markamızın ismi ve değeri gibi sunduğu çağrı merkezi hizmeti de zengin bir içeriğe, kaliteli servise sahiptir.  Çağrı merkezimize daha kolay ulaşabilmeniz için, bize arayacağınız her türlü konuyu belirli kategorilere ayırarak size zaman kazandırmayı amaçlıyoruz.

RS Servis çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

RS Servis Müşteri Hizmetleri Numarası

RS servis müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde ve hızlı bir biçimde ulaşılmasının sırrı sunduğu her hizmet için ayrı bir müşteri hizmetlerinin olmasıdır. İletişim hattı 0212 652 10 10 WhatsApp iletişim hattı 0553 577 66 66 Fax hattı 0212 452 99 92. Şubeler 0850 777 40 77 Bu numaralardan bizi arayabilirsiniz. Sizlere her hususta yardımcı olmaktayız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi RS Servis müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

RS Servis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

RS servis müşteri hizmetlerine direk bağlanmakta bunun yanı sıra olabilecekdür. Bizi aradığınız vakit, size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi beyan ederek bu hizmete hızlı bir biçimde varabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi beyan edip, istediğiniz hizmete yanıt alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için RS Servis müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

RS Servis Şikayet Hattı

Eğer bir soru, öneriniz veya en mühimsi bir şikayetiniz varsa sizin için oluşturduğumuz şikayet hattı bu gereksiniminiza yanıt vermektedir. Geçmişten günümüze geleneksel servis anlayışıyla dünün zenginliğini geleceğe taşıma hedefindeyiz. RS servis serviste kalitenin adıdır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan RS Servis müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri RS Servis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

RS Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 652 10 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. RS Servis çağrı merkezi numarasına 0212 652 10 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İletişim Hattı: (212) 652 10 10

Whatsapp İletişim Hattı: (553) 577 66 66

Fax Hattı: (212) 452 99 92

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 09: 00 – 16:00

Merkez Adres: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No: 59 Maltepe / İstanbul

E-posta: info@rsservis.com.tr

Şubeler: (850) 777 40 77

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz RS Servis iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren RS Servis sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi RS Servis iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: RS Servis iletişim bilgileri, RS Servis telefon no, RS Servis irtibat tel, RS Servis canlı destek, RS Servis müşteri temsilcisi, RS Servis şikayet hattı, RS Servis müşteri hizmetleri numarası, RS Servis çağrı merkezi numarası, RS Servis iletişim numarası, RS Servis çağrı merkezi, RS Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu