Bilgi Arşivi

Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Rönesans Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Rönesans Holding bünyesine dahil olup Rönesans Holding iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Rönesans Holding işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Rönesans Holding’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1993 senesinde bir Türk aracılığıyla Rusya’da kurulan Rönesans Holding merkezi Ankara’da bulunan ve birden çok alanda faaliyet gösteren bir holdingdir. İnşaattan enerjiye, petrokimyadan gayrimenkul alanlarına kadar 28 ülkede bir çok alanda faaliyet gösteren Rönesans Holding Ülkemiz ve Rusya başta olmak üzere Orta Asya ve Afrika’ya kadar da geniş bir coğrafyaya yayılmış iş ağı ve 75.000’i aşan çalışan sayısı ile ülkemizin en büyük markalarından birini oluşturmaktadır.

Dünya’nın en büyük müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı global bir listede 2019yılı itibari ile Dünya’da 33. Avrupa’da ise 9.sırada bulunmaktadır. Ülkemizdeki inşaat şirketleri içinde ise ilk sırada bulunan Rönesans Holding ülkemizde çok sayıda bilinen inşaatın yüklenicisidir.

Rönesans Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuRönesans Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Rönesans Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Büyüklüğüne yaraşır ir biçimde çok sayıda işçi alımı gerçekleştiren Rönesans Holding iş ilanlarını kariyer.net ve kendi web adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Ülkemiz için olan ilanları kariyer.net adresinden ülkemiz ve faaliyet gösterdiği diğer ülkelerdeki iş ilanlarını ise resmi web adresinden yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapmak için gereksiniminiz olan tek şey bir üyelk oluşturmak yahut var olan kullanıcı hesabıniz ile siteye giriş sağlamak. careers.ronesans.com/ sitesinden ise Rönesans Holding’in Türkiye ve Dünya genelinde paylaşımı yaptığı iş ilanlarına varabilirsiniz.

Buradaki insan kaynaklarına iş başvurusu yapmanız için seçtiğiniz ilanlarda açılan iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kariyer.net adresindeki iş ilanlarına gitmek için aşağıdaki linkleri tıklamanız yeterli.

Rönesans Holding İş İlanları

Ülkemizin ve Dünya’nın alanında sayılı firmalarından birisi olan Rönesans Holding güncel olarak yatırım yaptığı birden fazla yatırım sebebiyle sürekli olarak olarak değişen personel gereksinimlerine sahiptir. Bu bağlamda her geçen gün farklı iş ilanları yayımlar, siz de bu ilanları kaçırmamak ve ilk önce haberdar olmak için aralıklı olarak sitemizi kontrolünü yapabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Gıda Mühendisi Başvur
İdari İşler Uzmanı İzmir Başvur
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul Başvur
Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Teknikeri Gaziantep Başvur
Kalite Güvence & Kontrol Mühendisi/Şefi Gaziantep Başvur
Teknik Ofis Müdürü Başvur
Elektrik İşleri Kısım Şefi Gaziantep Başvur
Statik Dizayn Mühendisi Gaziantep Başvur
Teknik Hizmetler Uzmanı (Bakım) Yozgat Başvur
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi Zonguldak Başvur
İdari İşler Şefi Zonguldak Başvur
Teknik Ofis Kısım Şefi Zonguldak Başvur
İsg-Ç Süpervizörü Gaziantep Başvur
Teknik Ofis Şefi Gaziantep Başvur
Statik Dizayn Yöneticisi İstanbul Başvur
İdari İşler Uzmanı Gaziantep Başvur
Dizayn Ofis Mimarı Gaziantep Başvur
İnsan Kaynakları Uzmanı Gaziantep Başvur
Kamp Amiri Gaziantep Başvur
Güvenlik Amiri Gaziantep Başvur

Daha fazla Rönesans Holding iş ilanı için tıklayın.

Rönesans Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu