Müşteri Hizmetleri

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Roketsan

Roketsan, ulusal roket ve füze programlarına öncülük etmesi maksadıyla, Savunma Sanayi İcra Komitesi’nin aldığı karar üzerine 1988’de kuruldu. O günden bugüne Türkiye savunma sanayisinin ihtiyacı olan teknolojiyi üretmek için çalışıyor.

Çalışma Alanları

Roktesan’ın çalışma alanları ise bi hayli değişiklik gösteriyor. Denizaltından tutun da uzaya kadar gönderilebilecek olan roketlerin üretimi ve gelişmesi alanında faaliyetler yürütüyor. Roketsan, dünya çapında ilk 50 teknoloji arasına girme maksadıyla çalışmalarını yapıyor.

Roketsan’ın ilk hedefi savunma sanayinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektir. Bunun için de sürekli olarak kendilerini geliştiren mühendislik çalışmaları yapılmaktadır. Silah sistemleri, yakıt sistemleri, mekanik tasarımlar, füze başlıkları, kompozit malzemeler, balistik gibi alanlarda uzmanlaşan Roketsan, birden fazla proje geliştirmektedir.

Ulusal ve Uluslararası Bir Kuruluş

Roketsan’ın ilk hedefi yerli savunma sanayisi için teknoloji üretimidir. Bunun için hem ulusal hem de ülkeler arası firmalardan destek almakta ve işbirliği yapmaktadır. Günümüzde yurt içinde 1599 firma ve 380 alt yüklenici ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Yurt dışında ise 649 firma ve 326 imalatçı ile işbirliği yapılmaktadır.

Roketsan uzun senelerdır yaptığı araştırma ve çalışmalar ile belirli bir deneyim ve düzeye kavuşmuştur. Artık ülkesi için teknoloji üretebilecek durumda olan Roketsan, kendi çalışma alanlarında NATO  programlarına da katılmaktadır.

Güvenlik kulesi Roketsan

Türkiye’nin güvenliği için mühim bir savunma sanayi olan Roketsan, güvenliği sağlamak maksadıyla birden fazla başarıya imza atmıştır. Şu an savunma için kullanılan silah sistemleri, tanksavar füzeler, hava savunma ürünleri, bilgisayarlı simülasyonlar, uzay ve uydu projeleri Roketsan aracılığıyla ülkeye sunulmuştur. Bunun yanında yerden, havadan, denizden ve hatta uzaydan ülke güvenliği sağlanmaktadır.

Hizmetler

Roketsan aracılığıyla milli savunma sanayimiz için birden fazla hizmet sunulmaktadır. Lakin kısaca söz etmek gerekirse şu hizmetler sunulmakladır: Kara, hava, deniz savunma sistemleri, hassa güdümlü füzelere ve mühimmatlar, balistik koruma çözümleri, test kabiliyetleri ve diğer hizmetler. Tüm bu hizmetler Roketsan değeri ve güvencesi ile sunulmaktadır. Ayrıca devlet desteğini de unutmamak gerekir.

Politikalar

Roketsan yaptığı tüm çalışmalarında izlediği politikalar mevcuttur. Bu politikalara sadık kalınarak alanında en iyisini yapmak için gayret göstermektedir. Roketsan politikaları şunlardan oluşmaktadır:

  • İnsan sağlığına ve çevreye hassas olarak çalışmak,
  • Verimlilik ve kaliteyi arttırmak için iyileştirmeler yapmak,
  • Ulusal ve ülkeler arası standartlara uygun üretim yapmak, ürünleri zamanında teslim etmek,
  • Ürün değeri ile ilgili taahhütte bulunmak…

Roketsan bu politikalar ışığında milli, yerli, yaratıcı, cesur, güvenilir ve yetkin bir kuruluştur.

Roketsan’ın telefon numarası, faks numarası, adres ve e-mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Roketsan ile iletişim geçerek yardım almak istediğinizi konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Roketsan ile ilgiliki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 (312) 860 55 00

Roketsan Faks Numarası
+90 (312) 863 42 08

Roketsan Adres
Kemalpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Adem Kutlu Sokak No:21
06780 Elmadağ, ANKARA

Roketsan Mail Adresi
pazarlama@roketsan.com.tr
tedarikdirektorlugu@roketsan.com.tr
insan.kaynaklari@roketsan.com.tr
basin@roketsan.com.tr

Arama Kelimeleri: roketsan çağrı merkezi, roketsan iletişim, roketsan telefon numarası, roketsan faks numarası, roketsan mail adresi, roketsan müşteri hizmetleri, roketsan adres, roketsan irtibat tel, roketsan şikayet

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu