Başvurular

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde..

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Rixos Otel İş İlanları ik departmanından yayına giren gerekli görülen pozisyonlara ihtiyaç ışığında personel alımı yapılmaktadır. Rixos Otel iş başvuru şartları, iş ilanları ve iş başvurusuna dair gereken ne varsa makalemizde sizin için yer vermeye çalıştık.

Rixos Otel Güncel Personel İlanları

Ülkemiz turizminin, otelcilik ve konaklama sektöründe önemli bir konumda bulunan Rixos Otel, 2000’li senelerin başında Antalya bölgesinde yapılamaya başlanmıştır. Müşterilerinin tatminiyetine epey önem veren ve sürekli olarak kendini modernize ederek yenileme çabasında olan bir kurumdur. Sektörde bi hayli kuvvetli bir rakiptir. Zincir oteller içinde bulunmaktadır. Bünyesinde yüzlerce istihdam yaratan Rixos Otel gerektiğinde Rixos Oteler personel alımı yapmaktadır. Büyük ve kurumsal çalışan bir firma olan Rixos Otellerinde çalışarak imkan ve olanaklardan yararlanmak istiyorsanız haberimizi okumanız, şirkete nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmeniz hususunda sizede fikir vereceğini bekliyoruz.

Rixos Otel’de İşe Alım Yapılan Kadrolar

Eskişehir, Antalya, Bodrum, İstanbul, Fethiye, Ankara, Konya’da otelleri bulunan Rixos Buralarda ihtiyaç olan kadrolarla alakalı açıklama paylaşımı yaptı. Sizin için aradığınız ideal pozisyonda başvuruda bulunabilirsiniz.
Aşçı
Mekanik Teknisyeni
Misafir İlişkileri Müdürü
Santral Memuru
SPA Terapisti
Kat Şefi
Garson
Cankurtaran
Barmen
Resepsiyon Personeli
Bellboy
Rezervasyon Elemanı
Sıhhı Tesisat Teknisyeni
Chef De Partie
SPA Resepsiyonisti
İyi Derecede İngilizce bilen
Erkek Adaylar için askerliğini yapmış
En az Lise mezunu
İletişim becerisi gelişmiş
Turizm sektöründe en düşük 1 yıl işinde uzman
Yarı ve tam zamanlı çalışabilen personele ihtiyaç buluşmaktedir.

Sizde bu platformda iş başvurusuna katılmak yada personel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz. Başvurular internet üzerinden gerçekleşmektedir. Buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Pharmactive İlaç Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

  Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021  

  Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu 2021  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu