Müşteri Hizmetleri

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rent Go çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Rent Go müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Rent Go şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Rent Go müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Rent Go Çağrı Merkezi Numarası

Gerek iş gezisi olsun gerekse ailece yapacağınız tatiller olsun araç kiralamak herkese büyük rahatlıklar sağlamaktadır. İnsanlar şehirlerarası yollarda araç kullanmanın yorgunluğunu yaşamamak için gittikleri yerde araç kiralayarak işlerine pratik bir çözüm de getirmişlerdir. Havayolu ile bir şehre ulaşım sağladığınızda kiraladığınız araba orada sizi bekliyor olabilir. Hemen arabanızı alarak da işlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik istediğiniz model ve tipteki arabalar sizin gereksiniminiza göre bir çok çeşitte bulunmaktadır. Yapmanız gereken aracın modeline, yaşına, yakıt türüne, vites özelliğine bakarak karar vermek olmalıdır. Günlük, haftalık, aylık kiralık araçlar Rent Go güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Sigortaları, bakımları ve kaskoları yapılan araçlar son model ve farklı markalardan bir araya gelmektedir. Konu ile alakalı ayrıntılı bilgiye çağrı merkezlerini arayarak varabilirsiniz.

Rent Go çağrı merkezi numarası 444 40 61 nolu telefondan varabilirsiniz.

Rent Go Müşteri Hizmetleri Numarası

Rent Go ofislerinin sayısı 34’ü bulmuştur. Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Dalaman, Diyarbakır, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Ordu, Samsun, Trabzon gibi illerimizde bir çok şubesi bulunmaktadır. Bu yerlere yolunuz düşerse şirkete ait olan araçlardan istediğinizi kiralayabilirsiniz. Kampanyaları da takip ederek indirimli ve düşük fiyatlı araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firma 30 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tamamı yerli sermayeden bir araya gelmektedir. Uzman bir kadroyla araba kiralama sektöründe mühim bir yere sahiptir. Rezervasyon yaptırmak için internet sitesine giriş yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi 08:30-16:00 saatleri içinde hizmet vermektedir. 444 40 61 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve isteklerinizi de bildirebilirsiniz.

Rent Go müşteri hizmetleri numarası 444 40 61 nolu telefondan varabilirsiniz.

Rent Go Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Rent Go ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi 0 552 544 40 61 numaralı whatsapp hattından da ulaşım sağlayabilirler. 0 216 379 82 82 numaralı sabit hatlarını da arayabilirsiniz. Mail ile yazılı iletişime geçecek olan bireyler [email protected] adresini kullanabilirler. Firmayla bir çok biçimde iletişime geçmek olabilecekdür.

Rent Go müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 40 61 nolu telefondan varabilirsiniz.

Rent Go Şikayet Hattı

Araçlarla, rezervasyonla, ödemelerle alakalı sıkıntılarda bireyler şikayet oluşturabilirler. Yukarıda bulunan iletişim numaralarından şikayet oluşturabileceğiniz gibi internet sitesinde bulunan formu doldurarak da önerilerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa bir sürede da poblemlerinız giderilmektedir.

Rent Go şikayet hattı 444 40 61 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Rent Go müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Rent Go şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 40 61

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Rent Go çağrı merkezi numarasına 444 40 61 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres : Orta Mahallesi Ankara Caddesi No:2/1 E-5 Kavşağı Metro Çıkışı Karşısı Tunalar Plaza Pendik / İstanbul
İletişim Telefon No : 0216 379 82 82
E Posta Mail Adres Bilgisi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Rent Go iletişim bilgileri, Rent Go telefon no, Rent Go irtibat tel, Rent Go canlı destek, Rent Go müşteri temsilcisi, Rent Go şikayet hattı, Rent Go müşteri hizmetleri numarası, Rent Go çağrı merkezi numarası, Rent Go iletişim numarası, Rent Go çağrı merkezi, Rent Go müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu