Müşteri Hizmetleri

Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renkli Sayfalar, 2016 senesinden bu yana Kanal D ekranlarında sabah kuşağında yayına giren televizyon programıdır. Programda gündemden düşmeyen magazin haberleri, güzellik haberleri ve yaşam haberleri konuşulup tartışılır. Oldukça keyifli olan program sabah kuşağının çok bi hayli beğeni alan bi hayli beğeni alan programlarından biri olma özelliğini taşır.

Renkli Sayfalar programı haftaiçi her gün saat 11.00’de ekranlarda seyredenleriyle buluşmaktadır. Programın sunucuları Şule Zeybek ve Lerzan Mutlu’dur. Programa her gün ayrı ayrı alanlarda uzman ve ünlü sanatçılar konuk olmaktadır. Günlük haberler ve konularla keyifli bir sohbet tarzında bir program olan Renkli Sayfalar’ın izleyeni bir hayli fazladır.

Renkli Sayfalar’ın ne yazık ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yahut Renkli Sayfalar Whatsapp iletişim hattı gibi numaraları bulunmamaktadır. Lakin aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan mail adresi ile program ile iletişime geçebilir, magazin yahut diğer haberlerle alakalı bildirim ve yorumda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Renkli Sayfalar İletişim Mail Adresi
renklisayfalarrr@gmail.com

Arama Kelimeleri: renkli sayfalar iletişim bilgileri, renkli sayfalar telefon no, renkli sayfalar irtibat tel, renkli sayfalar canlı destek, renkli sayfalar müşteri temsilcisi, renkli sayfalar şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu