Müşteri Hizmetleri

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renault, 1899 senesinde Fransa’da kurulmuş olan bir otomotiv şifrketidır. Renault’un yan kuruluş otomobil markası Dacia’dır. Renault; Otomobil, kamyon,traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi ürün gruplarında üretimler yapar, satışa sunar. Renault, dünya çapında tanınan bir markadır ve bir çok kullanıcısı bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden Renault, Nissan marka araçların motorlarının yapımını da yapmaktadır.

Renault’un ülkemiz üzerinde satışını yaptığı araç modelleri şu biçimdedir; CLIO, Captur, KADJAR, Symbol, Megane HB, Yeni Megane Sedan, Yeni Renault KOLEOS, Renault Megane R.S., Renault Clio R.S., Renault Zoe.

Renault’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Renault araçları ile ilgili bilgi alabilir, Renault yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Renault’a bildirebilirsiniz.

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 47

Arama Kelimeleri: renault iletişim bilgileri, renault telefon no, renault irtibat tel, renault canlı destek, renault müşteri temsilcisi, renault şikayet hattı, renault yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu