Müşteri Hizmetleri

Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Regal çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Regal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Regal şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Regal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Regal, Zorlu Holding bünyesinde 2002 senesinde kurulmuş bir elektronik şifrketidır. Elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde ürünler üretmektedir. Sektörünün öncü markalarından biri olma özelliğini taşır. Ürünlerindeki kalite ve güvenilirlikle birlikte bir çok birinin tercihi olmuştur.

Regal’in üretip piyasaya sürdüğu ürünler şu biçimdedir; Televizyon, Çamaşır Makineleri, Fırınlar, Buzdolapları, Bulaşık Makineleri, Solo Ocaklar, Derin Dondurucular, Klimalar, Termosifonlar, Ankastre Ürünler. 15 adet merkezde olmak üzere Türkiye genelinde toplamda 350 adet teknik servisi bulunmaktadır.

Regal Çağrı Merkezi Numarası

Beyaz eşya her evde kullanılan temel ürünler içinde bulunmaktadır. Her evde buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak ve benzeri ürünler yaşamımızı kolaylaştıran eşyalar olmaktadır. Bunların kaliteli olanlarının seçilmesi, servis garantisinin müşterilere sunulması ve müşteri tatminiyeti bi hayli mühimdir. Regal Zorlu A.Ş ürünüdür. Bünyesinde bir çok beyaz eşya, televizyon, klima ve ufak ev aletleri bulundurmaktadır. Ürünleri 3 yıl garantili olmakla birlikte artı 4 yıl garantiyi de üyelerine sunan bir firmadır. Ürünlerinden emin olduğu için çağrı merkezi hizmetlerini de bireylere sağlamaktadır. Ürünlerin servisleri, teknik bakımları, kurulumları ve garantileri ile alakalı her konuyu çağrı merkezlerimiz ile görüşebilirsiniz. Regal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Regal Müşteri Hizmetleri Numarası

Satın almak istediğiniz Regal ürünlerini herhangi bir şubeye giderek alabileceğiniz gibi; regal-tr.com adresinden de alışveriş yapmanız olabilecekdür. İnternet sitemize üye girişi yaparak, gereksiniminiz olan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Beyaz eşya bölümümüzde buzdolabından kurutma makinesine, fırından aspiratöre kadar her türlü elektrikli eşyayı gözlemleyebilirsiniz. Televizyon kataloğumuzda farklı ekranda farklı özelliklerde bir çok televizyonlara rastlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan büyüklükte ve özellikte olan televizyonu satın almak için internet adresimiz siz değerli okurlarımız için oluşturulmuştur. Ankastre ürünlerimiz yine sizlerin zevklerine göre hazırlanmıştır. Kampanyalar bölümünden de gereksiniminiz olan ürünleri takip edebilir ve indirimli alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Regal müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Müşteri tatminiyetini önemseyen firma müşteri hizmetleri ile bireylerin yanında bulunmaktadır. İnternet sitesinde canlı destek bölümünden yardım talep edebilir; bize yazın bölümünden de mesajınızı bize bildirebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 47 89 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak her konu üzerinde görüşme uygulayabilirsiniz.

Regal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Regal müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmak için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Beyaz eşya satış noktalarımız, servis adreslerimiz ve kurulum isteklerinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Ayrıca bizlerle mail yolu ile direk bağlantı kurmanız olabilecekdür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Regal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Regal Şikayet Hattı

Regal ürünlerini kullanan bireyler gerek elektrikli eşyaları olsun gerekse kurulum, bakım, arızaları olsun yetkili servislerden yardım talep edebilirler. Ürünlerle, servislerle veya şubelerimizle alakalı sıkıntılarınızı bizlere bildirebilir, şikayet oluşturabilirsiniz. Tarafımıza yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa zaman zarfında giderilmeye çalışılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Regal müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Regalşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Çağrı Merkezi: 0850 222 4 789

Regal’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Regal’den satın almayı düşündüğünüz yahut almış olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi alabilir, teknik servis noktasını öğrenebilir, destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 789

Arama Kelimeleri: regal iletişim bilgileri, regal telefon no, regal irtibat tel, regal canlı destek, regal müşteri temsilcisi, regal şikayet hattı, regal müşteri hizmetleri numarası, regal çağrı merkezi numarası, regal iletişim numarası, regal çağrı merkezi, regal müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu