Müşteri Hizmetleri

Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Real çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Real müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Real şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Real müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Real Hipermarket, 1997 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul’da Kartal, Bayrampaşa ve Fulya’da, Ankara, Konya ve Kocaeli, Gebze, İzmit olmak üzere toplam 7 tane şubesi bulunmaktadır.

Real Hipermarket’in genel müşteri politikası; müşteri tatminiyeti ve kolaylığıdır. Kolay ulaşım, kolay ulaşım ve yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün seçeneği ile Real, bir çok birinin gözde marketi olmuş durumdadır. Real Hipermarketleri, en kaliteli ürünleri piyasa standartlarına göre üyelerine uygun fiyattan ulaştırmaktadır.

Real Çağrı Merkezi

Kuruluşu Almanya olan ve Türkiye’nin Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana, Konya ve Antalya ilerinde de hizmet sağlamakta olan Real hipermarket, tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlıyor. Market ürünlerinden mağazaya, kütüphaneden manava kadar tüm ürünlerin satışını yapmakta olan bu hipermarket yurdumuzda verdiği hizmeti her geçen gün geliştirmektedir. Bu gelişen hizmetlere her gün yenisi eklenirken bir önceki günlerde çağrı merkezi hizmetini de yurdumuzda hizmete açmıştır. 6 ilimizde toplamda 12 mağazası ile hizmet veren bu şirketin hizmete açtığı çağrı merkezi hattı üzerinden alışveriş dışındaki tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güler yüzlü ve eğitimli çalışanları ile en iyi hizmeti vermekte, çözüm odaklı çalışan müşteri temsilcileri ile yapmak istediğiniz işlemi basit bir şekilde halledebilirsiniz.

Dünya markalarından birisi olan bu market dünya üzerinde en iyi ve en kaliteli hizmeti veren hipermarketler arası ileri gelen isimlerdendir. N11 sayfası üzerinden kendi ürünlerinin satışını online olarak da gerçekleştiren bu mağaza, yaşadığınız ilde şubesi olmasa bile ürünlerini alabilmenizi sağlıyor. Bu mağaza üzerinden talep etmek istediğiniz herhangi bir işlemi mağazaya gelmek zorunda olmadan da, çağrı merkezi hattı üzerinden yapabilirsiniz.

Real Çağrı Merkezi Numarası

Yurdumuzda verdiği hizmeti her geçen gün daha da ilerletmeye ve dünya üzerinde kendi büyütmeye devam eden Real hipermarketi üzerinden yaptığınız tüm alışverişler ve aldığınız tüm hizmetler ile ilgili çağrı merkezi hattı üzerinden yardım alabilirsiniz. Ürün sorgulama, taksit sorgulama, ürün ve mağazalar ile ilgili bilgi almak, şube sorgulama ve bu firma ile ilgiliki tüm işlemlerinizde çağrı merkezi hattını arayarak talepte bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile bağlantı kurmak için tuşlamanız gereken çağrı merkezi hattı 0850 360 90 00’dır.

Real Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Talebinize direkt etkileşimde bulunulmasını istiyorsanız yahut ürünlerin kalite kontrolünü yapmak, ürün sorgulamak gibi işlemlerinizde sosyal platform hesapları üzerinden yardım alabilirsiniz. Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, Pinterest, Linkedin, Outlook, Gmail ve Tumblr üzerinden Real hipermarketin hesaplarına ulaşarak gerekse sosyal platform uzman kişilerı ile gerekse de müşterileri ile iletişim kurarak talebinizi karşılayabilirsiniz. Diğer ve tüm işlemlerinizde müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak talebinizi karşılamak istiyorsanız yukarıda dile getirdiğimiz çağrı merkezi hattını arayarak duyacağınız sesli yanıt sistemine işleminize uygun tuşlamaları yaparak doğru temsilci ile bağlantı kurabilirsiniz.

Real Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle Real hipermarketinden aldığınız hizmette yaşadığınız bir sıkıntıyı şikayet talebi olarak iletmek için yukarıda dile getirdiğimiz çağrı merkezi üzerinden doğru tuşlamaları yaparak yahut Gmail adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Real Hipermarketleri’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü 24 saat varabilirsiniz. Real çağrı merkezini arayarak mağazalar ile ilgili görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı iletebilir; bi hayli hızlı bir biçimde dönüş alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantıdaki form aracılığıyla Real Hipermarket ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Real Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 90 00

Real İletişim Formu

Arama Kelimeleri: real iletişim bilgileri, real telefon no, real irtibat tel, real canlı destek, real müşteri temsilcisi, real şikayet hattı, real müşteri hizmetleri numarası, real çağrı merkezi numarası, real iletişim numarası, real çağrı merkezi, real müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu