Müşteri Hizmetleri

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ravza Kitap çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ravza Kitap şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Ravza Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ravza Kitap Çağrı Merkezi Numarası

Ravza Kitap olarak bizler etik ilkelerden ödün vermeden birbirinden kıymetli çalışanlarımız ve alanında uzman kadromuzla birlikte, 1989 senesinden beri birbirinden kıymetli kitapları siz kıymetli okurlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kitapsız kalan bir toplumun sıra sıra felakete sürükleneceği anlayışı ile özellikle manevi anlamda kendini okuyarak, araştırarak, bilgiyi ana kaynaklarından bizzat öğrenerek, geliştiren bireylerden oluşan gelişmiş bir toplumun inşası için 30 yılı aşkın bir süredir kitapları sizlerle buluşturmak temel gayemiz olmuştur. Bu anlamda online satış platformumuz üzerinden rahatlıkla dilediğiniz eserlerin siparişini verebilir, dilerseniz doğrudan mağazalarımızı ziyaret ederek kitaplarla buluşabilirsiniz. Siz kıymetli üyelerimizin tatminiyetini ön planda tutan anlayışımızla, yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Ulaşılabilir, güler yüzlü, saygın ve etkili iletişim yeteneği olan çalışanlarımız aracılığıyla, herhangi bir husustaki sorularınız, görüşleriniz yahut önerileriniz için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Ravza Kitap çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ravza Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri haklarının takibinde ve çözümünde önder kurum olmayı, nitelikli yayınlar aracılığıyla toplumun kültürel yapısını geliştirmeyi kendine esas amaç olarak belirlemiş olan firmamız, üyelerimizin %100 tatminiyetini esas almaktadır. Bu anlamda her zaman üyelerimiz ile iletişim halinde olarak, herhangi bir hususta yaşadığınız bir sıkıntıyı yahut bir talebi bize bi hayli hızlı bir biçimde iletmenizi ve böylelikle kısa bir sürede çözüm bulmayı planlıyoruz. Tüm üyelerimiz bizimle muhtelif kanallardan iletişime geçebilir ve poblemlerina bi hayli hızlı bir biçimde çözüm bulabilirler. Herhangi bir ürün yahut hizmet kapsamı içinde bilgi almak, tatminiyetinizi yahut şikayetinizi iletmek adına 08503043649 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Hizmet değerini yükseltmek adına, yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kişisel verilerinizi, alakalı kanun kapsamı içinde koruma altında tutmaktayız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Ravza Kitap Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ravza Kitap müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak zamandan tasarruf sağlayarak acil gereksinimleriniza kısa bir sürede çözüm bulmanız için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istediğinizi ifade edebilir, böylelikle bu hizmete hızlı bir biçimde varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ravza Kitap müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Ravza Kitap Şikayet Hattı

Ravza Kitap şikayet hattı, üyelerimizin firmamızdan almış oldukları herhangi bir ürün yahut hizmet kapsamı içinde karşı karşıya geldikları olumsuzlukların en kısa bir sürede çözülerek, hizmet kalitemizi yükseltmek adına üyelerimizin bize ulaşabilecekleri bir kanaldır. Bizlere iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı bilgi@ravzakitap.com adresine iletebilir yahut 08503043649 numarasını arayarak ifade edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Ravza Kitap müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Ravza Kitap şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Ravza Kitap çağrı merkezi numarasına 0850 304 36 49 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: ravzakitap.com
Adres: Fatih / İstanbul / Türkiye
Telefon: 02129094153
Firma Adresi: Balabanağa Mahallesi, D:42, 16/B, 34134 Fatih İSTANBUL
E-posta: [email protected]

Çağrı Merkezi Numarası: 08503043649

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Ravza Kitap iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Ravza Kitap sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ravza Kitap iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Ravza Kitap iletişim bilgileri, Ravza Kitap telefon no, Ravza Kitap irtibat tel, Ravza Kitap canlı destek, Ravza Kitap müşteri temsilcisi, Ravza Kitap şikayet hattı, Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası, Ravza Kitap çağrı merkezi numarası, Ravza Kitap iletişim numarası, Ravza Kitap çağrı merkezi, Ravza Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu