Bilgi Arşivi

Ramsey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Ramsey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Ramsey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ramsey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ramsey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Ramsey ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ramsey bünyesine dahil olup Ramsey’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Ramsey işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Ramsey adı altında bulunan açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ramsey, Dünya’nın moda başkenti Londra’da 1970 senesinde kurulmasından bu yana şık, yenilikçi, kaliteli ve tasarım odaklı ürün yelpazesi ile erkek modası sektöründe değişiklik gösteren bir firma olarak yoluna sürdürmekte. İngiltere’den ülkemize uzanan köklü bir geçmişe sahip olan Ramsey, geleneksel el işçiliğinin zarafetinden aldığı ilham ile erkek modasına yön vermeye sürdürmekte.

Geniş perakende ağı ve yüksek üretim kapasitesi ile ihracat yaptığı ülke sayısı 25’i aşan Ramsey, Avrupa’nın beş büyük giyim üreticisi içinde olmasının bunun yanında Türkiye’de ise ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde sürekli olarakliğini koruyor.

2021 yılı itibariyle yalnızca Türk erkeklerinin değil Rusya ve Balkanlardan Kuzey Afrika’ya kadar geniş bir coğrafyada hizmet veren Ramsey, 26 ülkede 155 satış noktasıyla müşterileri ile buluşuyor.

Ramsey İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuRamsey İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ramsey İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı için adaylarına çok geniş seçenekler sunan Ramsey, iş ilanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlamasının dışında kendi insan kaynakları aracılığı ile de işçi alımı yapmakta. Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri gibi en bilinen kariyer portalları üzerinden işçi alımı gerçekleştiren Ramsey adı altında çalışma şansı yakalamak için uymanız gerekenler kolay bir şekilde.

Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri üzerinde Ramsey’e iş başvurusunda bulunmak için öncelikli olarak bu sitelerde bir kullanıcı hesabınizin bulunması gerekmekte. Eğer kullanıcı hesabıniz yok ise yukarıdaki kariyer portallarına üye olduktan sonra güncel bir CV yüklemesi yapmanız gerekir.

Üye girişi ve CV yüklemesini gerçekleştirdikten sonra Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adreslerinde bulunan onlarca farklı iş ilanından dilediğinize iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mevcut iş ilanları içinde kendinize uygun bir tanesini bulamadıysanız yahut genel bir iş başvurusu yapmak istiyorsanız da güncel deneyim ve detaylarınızi içeren bir CV’yi kariyer@gurmen.com.tr adresine göndererek, şirketin ihtiyaçları ışığında açacağı iş ilanlarından size uygun olanlar için dönüş bekleyebilirsiniz.

Ramsey İş İlanları

İngiltere merkezli kurumsal bir firma olması ile rakiplerinden önde olan Ramsey, Avrupa standartlarını taşıyan insan kaynakları ile herkesin çalışmak isteyebileceği bir marka. Moda sektöründe tasarımdan üretime, lojistikten finansa kadar birden fazla alanda çalışma ve kariyer fırsatları sunan Ramsey, moda sektöründeki ne kadar büyük olduğunu her alanda göstermeye sürdürmekte.

NoPozisyonlarLokasyon
1Müşteri Danışmanı – Ramsey | Denizli Çamlık ForumDenizli
2Muhasebe Yöneticisiİstanbul(Avr.)
3Görsel Sunum Uzmanıİstanbul (Tümü)
4Mağaza Müdür Yardımcısı- Ramsey | Kip MalatyaMalatya
5Müşteri Danışmanı- Ramsey | Laleliİstanbul(Avr.)
6Mağaza Müdür Yardımcısı- Ramsey | Kip – İstanbulİstanbul (Tümü)
7Müşteri Danışmanı – Kip | Emaar Avmİstanbul(Asya)
8Mağaza Müdür Yardımcısı – Kip | Cevahirİstanbul (Tümü)
9Müşteri Danışmanı- Ramsey | İstinyepark Avmİstanbul(Avr.)
10Müşteri Danışmanı- Kip | İstinyepark Avmİstanbul(Avr.)
11Müşteri Danışmanı- Ramsey | İzmir İstinyepark Avmİzmir
12Müşteri Danışmanı – Kip | Cevahirİstanbul(Avr.)
13Özlük İşleri UzmanıKarabük
14İnsan Kaynakları ŞefiKarabük
15Müşteri Danışmanı – Ramsey | Emaar Avmİstanbul(Asya)
16Müşteri Danışmanı- Kip | Historia Avmİstanbul(Avr.)
17Kumaş Satın Alma Yöneticisiİstanbul(Avr.)
18Müşteri Danışmanı Ramsey | Kip AlanyaAntalya
19Planlama ve Alokasyon Uzmanıİstanbul (Tümü)
20Üretim Takip ve Satın Alma Uzmanıİstanbul(Avr.)
21Dönemsel Depo Görevlisiİstanbul(Avr.)
22Mağaza Müdürü – Ramsey | Kipİstanbul (Tümü) +8 il daha
23Mağaza Müdürü – Ramsey | Kip İstanbulİstanbul (Tümü)
24Müşteri Danışmanı – Ramsey | Küçükyalı Hilltownİstanbul(Asya)
25Mağaza Müdür Yardımcısı – Kip | Aydın ForumAydın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu