Müşteri Hizmetleri

Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raks çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Raks müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Raks şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Raks müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Raks Çağrı Merkezi Numarası

Firma Türkiye içinde uzun senelerdır bir şirket grubu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Her zaman Türkiye içindeki insanlara katma değer ve faydalar katmayı düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında yalnızca Türkiye için değil dünyanın bir çok yerinde firma hizmetlerini devam ettirmektedir. Firmanın kurucusu Aslan Önel’dir ve1964 senesinde şirketin temelleri atılmıştır. Son zamanlarda hizmet verdiği sektörler içinde ev aletleri, elektronik ve telekomünikasyon bulunmaktadır. Günlük hayatta ise bu firma genelde vantilatörleri ile tanınmaktadır. Eğer firma ile ilgili detaylı bilgiler almak istiyorsanız yahuthut poblemlerinıza çözüm bulmak istiyorsanız çağrı merkezi numarasını arayabilmektesiniz. Bu hat sizlere yol gösterecektır.

Raks çağrı merkezi numarası 444 72 57 nolu telefondan varabilirsiniz.

Raks Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ilk olarak ismini korsan kasetlerin engellenmesi hususunda yaptığı atılımlar ile duyurmuştur. Kendi içinde tamamen yerli olarak geliştirdikleri hologram sistemi, Türkiye içindeki korsan kaset sorunune büyük bir ölçüde çözüm getirebilmiştir. Hatta bu çalışmalar aracılığıyla bir Türk şifrketi Almanya içindeki teknoloji fuarına ilk defa katılmış olacaktır. Firmanın fabrikaları Manisa merkezli olmak üzere Dünya üzerinde ortalama 55 farklı ülkeye de hizmetlerini götürebilmektedir. Firmanın herhangi bir hizmeti ile ilgili sorularınız varsa yahuthut bu hizmetler üzerinde bir sorun yaşarsanız bi hayli hızlı bir biçimde çözüme kavuşturmak için müşteri hizmetleri servisine bağlanabilirsiniz. Firmanın web sitesi üzerinde gerekli iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan basit bir şekilde iletişim sağlanabilmektedir.

Raks müşteri hizmetleri numarası 444 72 57 nolu telefondan varabilirsiniz.

Raks Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma toplum içinde büyük bir popülerliğe sahiptir. Özellikle yapmış oldukları vantilatörler ile bir çok insanın evine firma giriş yapabilmiştir. Aynı zamanda verdikleri farklı hizmetlerde özel sektörlerde kullanılmaktadır. Halen günümüzde klima teknolojileri bu kadar gelişmişken vantilatörlerin kullanılma nedenleri içinde bu şirketin değeri ve ürün hizmeti mühim bir etkendir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için de gerekli numaraları arayabilirsiniz.

Raks müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 72 57 nolu telefondan varabilirsiniz.

Raks Şikayet Hattı

Marka, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana her zaman Türkiye içindeki bireylerinın hayat değerini arttırmak bunun yanı sıra refahını üst noktalara çekmek için çalışmalar yürütmektedir. Bunun bunun yanında verdiği hizmetleri geliştirmek için şikayet hattı da çok yoğun bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Şikayet hattı telefon numaralarına web sitesi üzerinden varabilirsiniz.

Raksşikayet hattı 444 72 57 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Raks müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Raks şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Raks Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 72 57

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Raks çağrı merkezi numarasına 444 72 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

RK TEKNOLOJİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER DIŞ TİCARET VE PAZ. A.Ş.

Merkez Binası Adres Bilgisi : İstoç Ticaret Merkezi Öksüzoğulları Plaza E1 Blok 2413 Sk. No:5/41 Kat:4 Bağcılar – İSTANBUL Yol Tarifi

Çağrı Merkezi : 0850 215 72 57 – (Genel Merkez Binası)

Teknik Servis İletişim Adresi : Akçaburgaz Mh. 1585 Sk. Tem 34 İş Merkezi Esenyurt / İstanbul Yol Tarifi

İletişim Telefon Numarası : 444 72 57 – (RAKS Çağrı Merkezi ve Teknik Servis Bilgisi)

E Posta İrtibat Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Raks iletişim bilgileri, Raks telefon no, Raks irtibat tel, Raks canlı destek, Raks müşteri temsilcisi, Raks şikayet hattı, Raks müşteri hizmetleri numarası, Raks çağrı merkezi numarası, Raks iletişim numarası, Raks çağrı merkezi, Raks müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu