Müşteri Hizmetleri

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Queenzz Estetik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Queenzz Estetik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi Numarası

Queenzz Estetik, güzellik sektöründe senelerdan beri hizmet vermektedir. Özellikle bayanlar cilt bakımı ve güzellik konularında daha da titizdir. Firmadan; bölgesel incelme, kirpik lifting, iğneli ve buz epilasyon, microblading, hydrafacial, selülit, çatlak giderme, ipek kirpik, kıl tekniği, cilt bakımları hususunda hizmet alabilir genç ve dinamik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bünyesinde çalıştırdığı işinde uzman güzellik uzman kişilerı ile kaliteli bir hizmeti bireylere sağlamaktadır. Çağrı merkezleri numarasını arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Müşteri tatminiyetine bi hayli önem veren firma onların istek, dilek ve önerileri ile de yakında zamandan ilgilenmektedir.

Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri Numarası

Queenzz Estetik, güzellik hizmetlerini teknolojik cihazlarla gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulunan cihazlar bayanların cilt problemleri veya zayıflama hususunda kullanılmaktadır. Size belirlenmiş olan seanslarda merkeze giderek profesyonel bir hizmet alabilmeniz de olabilecekdür. Ayrıca belirli aralıklarla tertip edilen kampanyalardan faydalanarak ekonomik bir biçimde güzellik salonundan faydalanabilirsiniz. Hijyene önem verilerek yürütülen çalışmalarda müşteri sağlığına da önem verilmektedir. Müşteri hizmetleri numaralarını arayarak istek, dilek ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. 0850 474 1717 müşteri hizmetleri sizlere her hususta yardımcı olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Queenzz Estetik İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. Çağrı merkezi numiçinden direkt görüşme yapabileceğiniz gibi; sosyal platform hesaplarından ulaşım sağlayabilmeniz de olabilecekdür. Gençleşmek ve bakım hizmeti almak isteyenler firmayı tercih edebilir ve hemen randevu oluşturabilirler. Kalıcı çözümlerle üyelerine hizmet veren firma ciddi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güzellik sektöründe vermiş olduğu hizmetler yönünden adından çok fazla bahsedilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Queenzz Estetik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Queenzz Estetik Şikayet Hattı

Queenzz Estetik, güzellik ve bakım konularında vermiş olduğu hizmetlerden tatmin kalmayanlar veya şikayetçi olanlar için şikayet hattı oluşturmuştur. Çağrı merkezlerini arayarak şikayetçi olduğunuz konuyu bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler firma yetkilisi aracılığıyla değerlendirilmekte ve en kısa bir sürede giderilmektedir. Müşteri tatminiyeti firma için mühimdir. O yüzden sizler de sıkıntı duyduğunuz konularda yardım alabilir ve giderilmesini talep edebilirsiniz. İstek ve dileklerinizi bildirirken şikayetleriniz hususunda da yardım alabilmeniz olabilecekdür. Firma profesyonel bir biçimde üyelerine hizmet vermektedir. Hemen arayarak daha ayrıntılı bilgiye varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Queenzz Estetik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Queenzz Estetik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 474 17 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Queenzz Estetik çağrı merkezi numarasına 0850 474 17 17 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : İstiklal Mah. Alemdağ Cd. No:172/5 Haliloğulları İş Merkezi – Son Durak İSTANBUL Ümraniye

Whatsapp İrtibat Hattı : 0533 192 33 24

Telefon Numarası : 0216 572 04 24

E Posta Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Queenzz Estetik iletişim bilgileri, Queenzz Estetik telefon no, Queenzz Estetik irtibat tel, Queenzz Estetik canlı destek, Queenzz Estetik müşteri temsilcisi, Queenzz Estetik şikayet hattı, Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarası, Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası, Queenzz Estetik iletişim numarası, Queenzz Estetik çağrı merkezi, Queenzz Estetik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu