Müşteri Hizmetleri

QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansinvest çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde QNB Finansinvest müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden QNB Finansinvest şikayet hattına ulaşabilirsiniz. QNB Finansinvest müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

QNB Finansinvest Çağrı Merkezi Numarası

QNB Finansinvest dünya çapında kullanımı gittikçe artan bir yatırım fonu ve sabit gelirli menkuller sunan bir kurum olmaktadır. Bilindiği üzere en fazla gelir elde edilen alanların başında yatırım fonları ve menkul kıymetler gelmektedir. Kurum sunduğu bu gelir elde edilebilecek alanları ile bir çok ülkede yüz binlerce müşteri aracılığıyla tercih edilmektedir.  daha çok maddi yatırımlar üzerinde kurulu olan bu işleyişte öncelik her zaman müşteri tatminiyeti olmaktadır. Ayrıca maddi anlamda yüksek hizmetler sunan kurum bunun yanı sıra manevi olarak da üyelerinin daima yanında olmaktadır. Bu nedenten ötürü yurdumuzda de bi hayli tercih edilen bu yatırım şirketi müşteriler ile iletişim ağı oluşturmak için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuştur.

QNB Finansinvest çağrı merkezi numarası 0212 336 72 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

QNB Finansinvest Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden yatırım fonlarına, hisse senetlerine ve sabit gelirli kıymetli menkullere yönelik verdiği hizmetlere dair bilgi alınabilmektedir. Ayrıca mevcutta kurum bünyesinde bir hesap yer alıyor ise bu hesap ile ilgiliki işlemlerde de müşterinin yanında olunmaktadır. Yani müşteri hizmetleri numarası ile hesap hizmetleri de verilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için 0 212 336 73 73 numarasını aramak yeterli olacaktır.

QNB Finansinvest müşteri hizmetleri numarası 0212 336 72 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

QNB Finansinvest Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma olanağına ulaşabilmek için çağrı merkezi numarası aranıldığı anda karşılaşılan yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru bir biçimde dillendirmek gerekmektedir. Misal verilecek olursa konu yatırımlarınız ile ilgili ise bu seçeneği tercih etmelisiniz. Eğer konu yatırım fonu oluşturmak ve hesap açmak ise bu yönlendirme seçeneğini tercih etmelisiniz. Daha ardından ise direkt bağlanma olanağı sağlanılacaktır.

QNB Finansinvest müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 336 72 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

QNB Finansinvest Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bunun yanı sıra şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Hesap ile ilgili yaşanan teknik bir aksaklık durumu mevcut ise bu durumu anında bildirebilme ve şikayet edebilme şansına sahip olunmaktadır. Ayrıca bildirilen durum ile ilgili kısa bir sürede çözüme kavuşma ve sorun giderme talebinde de bulunabilmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmek için 0 212 336 73 73 numarasını aramak ve iletişime geçmek yeterli olacaktır.

QNB Finansinvest şikayet hattı 0212 336 72 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan QNB Finansinvest müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri QNB Finansinvest şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

QNB Finansinvest Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 336 72 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. QNB Finansinvest çağrı merkezi numarasına 0212 336 72 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Adres : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No: 215 Kat: 6-7 34394 Şişli / İstanbul
Tel No : (212) 336 70 00
Faks İletişim Hattı : (212) 282 22 50
E-Posta Adresi : [email protected]

QNB FINANSINVEST HELP DESK
Telefon Numarası : 0212 336 7220 (Hafta içi 09:00-18:00 saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz.)

Arama Kelimeleri: QNB Finansinvest iletişim bilgileri, QNB Finansinvest telefon no, QNB Finansinvest irtibat tel, QNB Finansinvest canlı destek, QNB Finansinvest müşteri temsilcisi, QNB Finansinvest şikayet hattı, QNB Finansinvest müşteri hizmetleri numarası, QNB Finansinvest çağrı merkezi numarası, QNB Finansinvest iletişim numarası, QNB Finansinvest çağrı merkezi, QNB Finansinvest müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu