Bilgi Arşivi

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Puma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Puma bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Puma işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Puma’da bulunan  açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1948 senesinde Adidas’ın kurucusu Adolf Dassler’in abisi Rudolf Dassler aracılığıyla Almanya’da kurulmuştur. 2021 yılı itibari ile Dünya’nın en büyük spor giyim markalından birisi olan Puma bunun yanı sıra Dünya genelinde 120 den fazla ülkede 13.000’den fazla çalışana ev sahipliği yapmaktadır.

Sporun değiştirici ve ilham verici gücüne inanan Puma sayısız futbol takımına ve bir çok değişik spor dalında onlarca takıma sponsorluk yapmaktadır.  Risk almaktan korkmayan yapısı ile Puma, taraftarlardan ve müşterilerinden aldığı güç ile şu anda Dünya’da bir çok futbol takımının da forma üretimini üstlenmektedir.

Puma İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPuma İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Puma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Puma’da açık bulunan pozisyonları görebilmek ve işçi alımı için başvuruda bulunabilmek kolay bir şekilde. Puma’nın kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri içinde açık pozisyonları görmek olabilecek.

Bu pozisyonlara iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken ilk adım kariyer.net ve tr.indeed.com adreslerine kayıt olmak ve bir CV yüklemek. Bu adreslere üye olup giriş yaptıktan sonra Puma’ya işçi alımı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir Puma mağazasına giderek kasaya bir CV bırakmanız da yeterli olacaktır. Bırakılan özgeçmişler Puma’nın insan kaynakları aracılığıyla toplanarak değerlendirilir ve uygun bir pozisyon olduğunda tarafınıza haber verilir.

Puma İş İlanları

Bir spor giyim markası olan Puma her zaman dinamik, kendini genç hisseden ve risk almaktan korkmayan adayları aramaktadır. Puma’da kariyer bir tırmanış olarak değil, çalışanların kendi enerjilerini bulduğu ve yeni beceriler geliştirdiği bir yolculuk olarak görülmektedir.

Puma tüm çalışanlarının özgürce ve bir sınır çizilmeden gelişmesi için her türlü desteği göstermektedir. Puma’da çalışanların kariyerleri ile ilgiliki ilham verici konuşmaları puma.com üzerinden okuyabilir yahut siz de bu çalışanlardan biri olmak için yukarıdaki kariyer portallarından hemen Puma’da çalışmak için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Marmara Forum Avm – Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
2Ön Muhasebe Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Indeed.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1JUNIOR MERCHANDASING MANAGER MARKET PLACE
İstanbul
2PLANNING & ALLOCATION EXECUTIVE
İstanbul
3MERCHANDISING MANAGER – TEAMSPORT
İstanbul

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu