Oyun

PUBG bedava RP almak mümkün mü

PUBG bedava RP almak olabilecek mü, güncel bilgiler bölümümüzde PUBG bedava RP almak olabilecek mü başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. PUBG bedava RP almak olabilecek mü haberimizin detayları..

PUBG bedava RP almak olabilecek mü

PUBG bedava RP almak olabilecek mü
Pubg’de bedavaya rp almak olabilecek mü olabilecek arkadaşlar şimdi gelin nasıl onu açıklayalım. Ama önce kısaca Pubg’yi tanıyalım.
PUBG NEDİR
Pubg yani Player Unknow’s Battlegrounds Koreli oyun şirketi Bluehole’nin yan kuruluşu olan PUBG Corporation’un geliştirdiği bi hayli popüler bir oyundur. Pubg hem bilgisayar hem tablet hem telefon gibi her kesime hitap ediyor bu da onu bi hayli fazla oynanmasını sağlıyor. Player Unknow’s Battleground yani PUBG 2015 senesinde en iyi çevrimiçi oyun ödülünü almıştır aynı ödülü 2017 senesinde da kazanan PUBG günümüzde hala bi hayli popüler durumdadır.
PUBG resmi web sitesine buradan varabilirsiniz, https://www.pubgmobile.com/

BEDAVA RP ALMAK MÜMKÜN MÜ
RP yani Royale Pass oyun içinde belirli görevleri yaptığınız zaman o görev puanlarıyla ilerlediğiniz ilerledikçe ödüller aldığınız silah skini olsun karakter kıyafeti olsun gayet güzel bir sistemdir. Tabii bu güzel sistem paralı ücretsiz olan pass’de var fakat onda Royale Pass kadar ödül yok. Şimdi konumuza geri dönelim bedava pass almak olabilecekmü evet olabilecek. Bedava passi almanın yasal olan ve olmayan yolları var biz yasal olan kısmını söz edeceğiz. Bedava pass için en iyi seçenek sürekli olarak böyle çekilişler yapan yayıncıların yayınlarına girip orada size denk gelmesini denemektir diğer bir yol Daily giweaway adında bir uygulama uygulamanın temel mantığı çekilişler gibi uygulamaya girip orada çekilişler katılıp şansınızı deneyebilirsiniz fakat uygulama ne kadar güvenlidir bilemeyiz bu tarz uygulamalara güvenip güvenmemek size kalmış çünkü yanlış bir link’e tıklarsanız kişisel detaylarınız çalınabilir buna karşı dikkatli olun. bilgialemi.net olarak İyi oyunlar dileriz..

PUBG Mobile Bedava Çarlar

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu