Oyun

PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi

PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi, güncel bilgiler bölümümüzde PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi haberimizin detayları..

PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi

PUBG bedava Royale Pass alma hilesi ile çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Son zamanların en fazla sevilerek oynanan oyunu olan PUBG için Royale Pass hileleri oyundan aldığınız keyfi çok daha arttırıyor.

PUBG Royale Pass Nedir?

PUBG Royale Pass tanımı itibariyle sezonsal süren bir etkinlik boyunca çeşitli görevlerin yapılması halinde farklı ödülleri kazanmayı sağlayan bir metottur. Devam eden sezona göre kazanılan Royale Pass oyunu daha keyifli ve çekişmeli hale getirirler. Çünkü Royale Pass’lar aracılığıyla oyuncular karakterlerine farklı özelikleri elde ederler ve bu durum da mühim avantajlar elde etmeyi sağlar. Ayrıca Tier sıralamasına göre ek ödüllere de hak kazanmak olası olmaktadır. Normal koşullarda Royale Pass kazanmak fakat elite üyelik alınarak kazanılmaktadır. Lakin değişik yöntemler deneyerek ücretsiz Royale Pass kullanıcı hesabı de alabilirsiniz.

PUBG Royale Pass Hilesi

PUBG Royale Pass hilesi ile Royale Pass’ın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Herhangi bir hile kullanmadan da oyunca ücretsiz elite elde etmek olabilecekdür. Bunun için oyuncunun günlük olarak tamamlamaları gereken ve zor olan görevler bulunmaktadır. Bu görevler tamamlanarak royale puanları kazanılır. Lakin challenge görevlerinin bi hayli zor olduğundan söz etmek gerekli. Bu türden görevlerin bazıları sayede elite düzeysinde olan oyuncular aracılığıyla tamamlanabiliyor. Lakin bu görevleri tamamladıktan sonra alınan royale puanları daha yüksek oluyor.

Çok sayıda görevin tamamlanması ardından royale puanları kazanabilir ve bedava jeton elde edebilirsiniz. Bedava jetonlar ile royale pass etkinliğinden yararlanmak olabilecek hale geliyor. Lakin bu zor ve uzun süreceği için ücretsiz Royale Pass hileleri deneyebilirsiniz.

PUBG Ücretsiz Royale Pass Hilesi

PUBG bedava royale pass hilesi için Daily Giveaway uygulamasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Android ve IOS cihazlarda çalışan uygulamayı yükledikten sonra uygulama aracılığıyla istenen kullanıcı adı ve e posta adresi ile sisteme kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi ardından ana sayfa üzerinden çekilişler yapılıyor. Bu çekilişler içinde Elite Royale Pass Season yazılı olan konu başlığına tıkladıktan sonra Join seçeneğini seçerek çekilişe hak kazanabilirsiniz. Çekiliş neticesinde ücretsiz Royale Pass elde edeceksiniz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu