Müşteri Hizmetleri

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pttcell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Pttcell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1840 senesinde kurulan ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisi olan PTT, iletişim ve haberleşme olarak ülke genelinde posta, banka, lojistik gibi çoğu iletişim haberleşme ve finansal olarak hizmet vermektedir.

2013 senesinde PTT’nin Türk Telekom ile yaptığı anlaşma neticesinde Türk Telekom altyapısını tercih ederek Pttcell markası oluşturuldu. Böylelikle PTT mobil haberleşme olarak bir operatörün sahibi olmuş oldu. PTT’nin genel politikası müşteri tatminiyetli bir politikadır. Kaliteli ve en verimli hizmeti üyelerine en uygun fiyat üzerinden vermektedir. Pttcell’e geçiş yapmak yahut yeni bir hat almak isteğe göre tüm PTT merkezlerinden satın alabilir, geçiş uygulayabilirsiniz.

Pttcell yurdumuzda birden çok kişi aracılığıyla tercih edilmektedir. Bu tercihin en mühim nedenlerinden biri uygun fiyata güzel paketleri içinde yer alıyor olmasıdır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amacı olan pttcell uygun paketler ve tarifeler ile adını çok fazla duyurmaktadır.

Sizlere en yakın ptt şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte rahatlıkla geçebileceğiniz operatöre pttcell web sitesi üzerinden size en uygun tarifeyi seçerek tarife geçiş işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Pttcell e geçiş işlemi için özellikle hat sahibinin bulunması gereklidir. Başkası adına operatör değişimi veya operatöre taşınma işlemi gerçekleştirilememektedir.  Yeni hat alındıktan sonra aktivasyon işlemleri 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Operatör değişimi yaparak pttcell taşınma işlemi yapan kullanıcılar dört ile altı iş günü içinde geçiş işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

Pttcell Çağrı Merkezi Numarası

Pttcell ile alakalı işlemlerinizi size en yakın ptt şubesi üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Hat iptal işlemleriniz için şubeye giderek ve ya 0212 478 68 98 numarasına fax göndererek (fax içinde kimlik fotokopisi iptal için başvuruda bulunduğunuz yani iptal edilmesini istediğiniz telefon numarasını bunun bunun yanında bir adet sabit telefon numarası ile bir adet cep telefonu numarası göndermeniz gereklidir) işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Pttcell üyelerine en iyi hizmeti en kaliteli düzeyde sunmaya özen göstermektedir. Bu nedenle tercih etmiş olduğunuz tarifedeki haklarınız tükendiği zaman isteğe göre ek paketler satın alarak kullanımınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Pttcell tarifelerindeki internet deneyiminizi 4.5 g ile en iyi hızda deneyimleyebilir ve kullanım detaylarınıze online işlemler üzerinden veya iletişim numarası üzerinden rahatlıkla öğrenebilir ve kullanım sonucu tükenen internetinize ek paket satın alabilirsiniz.

Pttcell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 44 lü numara ile sizlere her hususta yardım ve destek sunmaya çalışan pttcell bu hususta çağrı merkezi numarasını aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi öğrenebilir, ödenmemiş ve güncel fatura detaylarınızi sorgulayabilir, aboneliğiniz ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Pttcell e ait müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman arayabilir ve işlemlerinizi bi hayli hızlı biçimde yapabilirsiniz. Pttcell kullanıcı sayısının artması ve her geçen gün değerini arttırarak üyelerine en iyi deneyimi sunması hedefiyle yeni tarifeleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamıştır. Pttcell ile alakalı işlemlerinizi yaparken sizlere tatminiyeti sunmayı amacı olan operatör her türlü desteği sağlamaktadır.

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 67 88

Arama Kelimeleri: pttcell iletişim bilgileri, pttcell telefon no, pttcell irtibat tel, pttcell canlı destek, pttcell müşteri temsilcisi, pttcell şikayet hattı, pttcell çağrı merkezi, pttcell müşteri hizmetleri numarası, Pttcell müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu