Müşteri Hizmetleri

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde PTT müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Günümüzde şirketler içinde kıyasıya bir rekabet söz konusu olmaktadır. Ve bu rekabette şirketleri ön plana çıkgittikçe artan bazı ek hizmetler olmaktadır. Çağrı merkezleri de bunlardan bir tanesi ve en mühimleri içindedır. PTT müşteri hizmetleri olarak size en bi hayli hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz bu alanda eğitim görmüş olup yeterli deneyim ve donanıma bi hayli fazla sahip durumdadırlar. Özellikle olası sorunlar karşısında çözüm üretici ve soğukkanlı yaklaşımları, güler yüzlü ve nazik davranışları ile tüm üyelerimizin haklı olarak beğenisini ve takdirini kazanmaktayız.

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Şirketimiz için Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan herkes bi hayli mühim ve kıymetlidir. Bundan dolayı engelli vatandaşlarımızın da PTT çağrı merkezlerini rahatça kullanabilmeleri adına PTT engelsiz hizmet adı altında engelli vatandaşlarımıza özel bir hizmet geliştirmiş durumdayız.

Konuşma ve görme engelli vatandaşlarımız için kameralı ve sesli hizmet ile tüm vatandaşlarımız poblemlerina çara bulmaktayız. Ayrıca görme engelli vatandaşlarımız için sesli SMS servisi ile çağrı merkezi hizmet dalında çığır atlamış durumdayız. Bizim için herkes kıymetlidir. Ve poblemlerinız en bi hayli hızlı biçimde çözmek en mühim amacımızdır.

PTT Çağrı Merkezi Pratik Bilgiler

PTT çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Birçok firma gibi geç saatlere birkaç elman yerleştirme gibi bir düşüncemiz yoktur. Her vardiya için yeterli miktarda çağrı merkezi elemanı kullanmaktayız.

Eğer bekleme süreniz uzun olma olasılığı varsa veya çok fazla vaktiniz yoksa bizim sizi otomatik olarak aramamız için talimat verebilir böylece boşa zamanınız kaybolmamış olacaktır. Ayrıca posta gönderisini sorgulamak için sırasıyla 3 ve 1, PTT hizmetleri ile ilgili bilgi almak için 8 ve 1 tuşlarını bi hayli hızlı bir biçimde tuşlayarak beklemeden bu hizmetlere geçmiş olursunuz. PTT çağrı merkezi pratik bilgileri bu biçimde sıralayabiliriz.

PTT müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak PTT müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 aranmalı. Ardından sırasıyla 2-1-1 tuşları tuşlanarak müşteri hizmetlerine bi hayli hızlı biçimde bağlanılabilir.

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 1 788 -> 2-1-1

Arama Kelimeleri: ptt müşteri hizmetlerine bağlanma, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ptt müşteri hizmetleri, ptt müşteri hizmetleri numarası, ptt müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu