Müşteri Hizmetleri

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde PTT müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü 1840 senesinde kurulmuştur. Ülkemizin posta hizmetini veren en köklü kuruluşlardan biri olma özelliğini taşır. 2013 senesinde TBMM aracılığıyla kabul gören bir kanunla anonim şirketi olmuştur.

Oldukça eski bir kurum olmasına rağmen geçen süre zarfında kendini yenilemiş ve güncellemiştir. Öncelerden yalnızca posta telefon telgraf gibi hizmetleri sunarken günümüzde bi hayli geniş yelpazede hizmet sağlamaktadır. Oldukça yaygın kullanılan ve her geçen gün kendisini güçlendirerek daha fazla insana hizmet sunan ptt her geçen gün teknolojik gelişmeler ışığında kendini yenilemektedir.

Yurdumuzda herkesi bir çok alanda hizmet veren PTT’nin genelde şu alanda çalışmaları mevcuttur; PTT Kargo, PTTCell, PTTBank, posta, bi hayli hızlı gönderi, HGS, OGS, ePttAVM, Ptt Kitap, Ptt Çocuk, Ptt Sigorta  ve daha sayısız bir çok yerde karşımıza PTT çıkmaktadır. Yıllardır süre gelen tecrübesi, güvenilirliği, yenilikçi ve toplumcu hizmet politikasıyla en bi hayli beğeni alan kurumlardan birisi PTT olmuştur.

Günümüzde aşağı yukarı her alanda hizmet sunmayı amacı olan PTT müşteri tatminiyetini de önemseyerek sürekli olarak müşteri kitlesini genişletmeyi amaçlamaktadır. Güvenilir bunun yanı sıra yenilikçi anlayışı ile kendini sürekli olarak teknolojik gelişmeler ışığında güçlendirmektedir. Mümkün olduğunca toplumun her kesiminden insana hizmet etmeye çalışan bunun yanı sıra da toplum aracılığıyla yaygın bir şekilde kullanılan PTT yaşanabilecek her türlü soruna önceden önlem alarak büyük beğeni toplamaktadır.

Özellikle kargo şifrketi olarak bi hayli yaygın kullanılmaktadır. Türkiye’nin her yerine bi hayli hızlı ve güvenli kargo taşıyan bunun yanı sıra da yurt dışı adreslere de teslim yapan PTT kısa bir sürede büyüyerek insanlara hizmet etmeye devam etmektedir. Yaygın olarak kullanılmasının en mühim nedenleri uygun fiyata, bi hayli hızlı ve güvenilir nakliye yapmasıdır.

PTT Çağrı Merkezi Numarası

PTT son senelerda özellikle cep telefonu operatörü olarak da tercih edilmektedir. Uygun fiyata dakika, internet ve sms gibi seçenekleri sunarak bireylerin tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Bu alanda da her geçen gün büyümekte ve uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

PTT alış veriş sektöründe de kendi adını duyurmaktadır. Uygun fiyata ürünler sunan bunun bunun yanında ülkenin her noktasına gönderim yapan bunu da taksit olanağı ile birleştiren PTT bi hayli rağbet edilen bir internet alış veriş sitesini kurarak insanlara hizmet etmektedir.

Özellikle para trafiğinde pratik ve uygun kesintiler ile hizmet sunması en büyük tercih nedenleri içinde özetlenebilmektedir. Güvenilir ve saydam bunun yanı sıra da kişisel verilerde gizliliğe önem veren PTT her kesimden insan aracılığıyla çok fazla tercih edilmektedir.

Oldukça yaygın kullanılan ve birden çok alanda varlık gösteren Ptt de haliyle  ne kadar önlem alsa da arada bir sorunlar yaşanabilmektedir. PTT bundan dolayı müşteri hizmetleri numarası ve ptt çağrı merkezi numarası nı aktif olarak kullanmaktadır. Ayrıca üyelerine en bi hayli hızlı çözümü sunmayı amaçlarken bunun yanı sıra da PTT olabilecek olduğunca servis ağını geniş tutmakta, şubelerini arttırmakta, hizmet değerini arttırarak gelişmelere açık olduğunu göstermektedir. PTT’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin hizmet verdiği bir çok alanda detaylı bir biçimde işlemlerinizi basit bir şekilde halledebilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT ye ait müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Aktif olarak çalışan bu hat üzerinden en kısa bir sürede bi hayli hızlı ve pratik çözümler bulacaksınızdır. Çağrı merkezini arayarak; PTT ile alacağınız yahut gönderdiğiniz posta ve kargo gönderilerinin takibini yapabilir, parasal posta, HGS ve ePttAVM gibi bir çok alanda destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde PTT’ye bildirebilirsiniz.

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 1 788

Arama Kelimeleri: ptt iletişim bilgileri, ptt telefon no, ptt irtibat tel, ptt canlı destek, ptt müşteri temsilcisi, ptt şikayet hattı, ptt müşteri hizmetleri, ptt çağrı merkezi numarası, ptt müşteri hizmetleri numarası, ptt çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu