Müşteri Hizmetleri

Promosyon Kalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Promosyon Kalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Promosyon Kalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Promosyon Kalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Promosyon Kalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kalemler, şirketlerde en fazla kullanılan en fazla ihtiyaç duyulan ve göz önünde bulunan araç gereçler içinde yer alırlar. Firmalarınızda kullanacağınız kalemlerinizi promosyon ürünler içinden tercih etmeniz firma adınızı, logonuzu, kuruluş renklerinizi ve firmanıza ait mesajları en kolay biçimde diğer insanlara ve müşterilere aktarmanızı sağlar. Promosyon kalem çeşitleri ile ekonomik koşullu reklam yapma olanağı bulurken, kurumsal koşullar ile uyumlu araç gerekleri ofis mekanlarınızda kullanma avantajı sağlarsınız.

Aklınızda bulunan promosyon kalem ürünlerine ise güvenilir koşullarımız kapsamı içinde platformumuz üzerinden ulaşarak, Whatsapp destek hattımız ileteceğiniz, baskı tercihi, sipariş teslim tarihi, sipariş adedi detayları kapsamı içinde edinme olanağı bulursunuz.

Promosyon Plastik Kalemlerin Özellikleri

Promosyon plastik kalem çeşitlerimizin özellikleri ile ilgili bilgileri şu biçimde sıralarız:

  • PK 130 plastik kalem ürünlerimiz, mavi mürekkep ile yazma, üzerine tampon ve uv baskı uygulanma, turuncu, mavi ve kırmızı dış tasarım ile üretilme detaylarına sahiptirler.
  • PK 127 plastik kalem modellerimiz, beyaz dış tasarımı ile kurumsal kullanıma uygun dizayna sahip olma, mavi mürekkep ile yazma ve uv baskı ile üzerine firmanıza ilişkin bilgi yahut logo seçenekleri eklemeye ideal özeliklere sahiptir.
  • PK 124 plastik kalem ürünümüz, tampon ve uv baskı eklemsine uygun olma, mavi mürekkep ile yazma ve tüm ürünlerimizde olduğu gibi dilediğinizi sipariş sayısında iletilme detaylarına sahiptir.

Promosyon Tükenmez Kalemlerin Özellikleri

Promosyon tükenmez kalemlerimizin özellikleri ile ilgili bilgileri şu biçimde sıralarız:

  • MK 231 metal tükenmez kalem ürünümüz, metal yapıya sahip olma, mavi renk mürekkep ile yazma, lazer ve uv baskı ile firma detaylarınızı kalem üzerine uygulamaya müsait tasarımı taşıma detaylarına sahiptir.
  • KS 514 Kalem seti, ahşap kutulu tükenmez kalem ürünlerimiz içinde yer alır. Bu tükenmez kalem setimiz, lazer ve tampon baskıya uygun olma, dış tasarımında ahşap görünüm ile şık detaylara sahip olma detaylarına sahiptir.
  • KS 522 tükenmez kalem setimiz, içinde iki adet versatil tükenmez kalemi bulundurma, lazer ve tampon baskı uygulanabilme detaylarına sahiptir.

Tüm bu farklı kalem seti ve tekli promosyon tükenmez kalem ürünlerimize platformumuz üzerinden ulaşarak, firmanızın ihtiyaç duyduğu baskılı kalem gereksinimlerinizi kaliteli seçenekler üzerinden karşılarsınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu