Bilgi Arşivi

Popeyes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Popeyes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Popeyes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Popeyes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Popeyes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Popeyes’de çalışmak isteyenlere müjde! Popeyes iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Popeyes, ilk kez 12 Haziran 1972 tarihinde Amerika merkezli olarak kurulmuştur. Piyasadaki diğer kızarmış tavuk markalarına bir alternatif yaratarak kısa bir sürede büyüme sağlayan Popeyes,TAB Gıda şirketinin bir markası olarak 2007 senesinde Türk piyasasına girmiştir.

KFC’den sonra dünya çapındaki en büyük ikinci bi hayli hızlı servis tavuk restoranı olan Popeyes Dünya genelinde 30 ülkede 3.100’den fazla restoranı ile hizmet vermektedir. Ülkemizde iste 40 şehirde 200’ü aşan restoran sayısı ile faaliyet gösteren Popeyes bunun yanı sıra TAB Gıda adı altında çok sayıda ülkeler arası ödül de elde etmiştir.

Popeyes İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPopeyes İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Popeyes İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilhassa üniversite çağındaki gençlerin okul zamanı yazı zamanlı olarak çalışmak istedikleri Popeyes işe alımlarını secretcv.com adresinin bunun yanında, mağazalarına astığı ilanlar yardımı ile yapmaktadır.

Secretcv.com adresine giderek arama bölüme TAB Gıda yazabilir ve Popeyes dahil olmak üzere firma adı altında bulunan iş ilanlarından dilediğinize başvuruda bulunabilirisiniz. Popeyes kendi adı ile kariyer portalları üzerinden işçi alımı yapmamaktadır.

tr.indeed.com adresinde ise bazı Popeyes restoranlarının açtığı ilanları görmek olabilecek. Bu ilanlar belirli şehirde bulunan bir restoranın kendi ihtiyaçları ışığında açtığı ilanlar olup, her an geçerli olmayabilir.

Diğer bir alternatif olarak ise herhangi bir Popeyes restoranına giderek iş fırsatı yakalamanız olabilecek. Popeyes genelde çok sayıda bağımsız restmiktardan bir araya gelen bir yapı olduğundan her birinin ayrı çalışan ihtiyaçları olabilmekte.

Popeyes İş İlanları

Popeyes’a iş başvurusunda yer alırken dikkat edilmesi geren en önemli nokta her Popeyes restoranının aynı olmadığını bilmek. Popeyes restoranları olduğu bölgedeki yoğunluk ve talebe göre değişen miktarlarda çalışan alımı gerçekleştirir. Bu bağlamda şehirde biraz gezerek tüm restoranlara bakmak iyi bir alternatif olabilir.

Popeyes iş başvuru formu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu