Bilgi Arşivi

Polo Garage İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Polo Garage İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Polo Garage İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Polo Garage İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Polo Garage İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Polo Garage ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Polo Garage bünyesine dahil Polo Garage a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Polo Garage işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Polo Garage’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin bi hayli beğeni alan markalarından birisi olan Polo Garage 1977 senesinde tek bir birinin hayali olarak kurulmuştur. Türkiye merkezi olması ile bir çok kişiyi şaşırtan Polo Garage, yarattığı markası ile ülkemiz dahil olmak üzere toplam 7 ülkede 85’ten fazla mağaza ve bayisi ile üyelerine hizmet vermektedir.

Ülkemiz hazır giyim sektöründe adını çok fazla duyuran Polo Garage, her sezon yeniden tasarladığı koleksiyonlar ile orta-lüks markalar içinde öne çıkmaktadır.

Polo garage İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPolo garage İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Polo Garage İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yerli ve milli bir değerimiz olan Polo Garage ‘a iş başvurusu yapmak için gereksiniminiz olan tek şey kariyer.net kullanıcı hesabıdir. Personel alımlarını yalnızca bir web adresi üzerinden gerçekleştiren Polo Garage, başka bir portaldan iş ilanı yayımlamamakta ve işçi alımı yapmamaktadır.

Kariyer.net adresi üzerinden Polo Garage ‘ iş başvurusunda bulunmak için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak siteye giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra ise güncel detaylarınız içeren bir CV yükledikten sonra, mevcut iş ilanlarından dilediğinize iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Dilerseniz siteye giderek vakit kaybetmeden aşağıdaki linklere tıklayarak da iş ilanlarına varabilirsiniz.

Polo Garage İş İlanları

Hazır giyim sektöründe 1977 senesinden beri ülkemizde hizmet verem Polo Garage,  bu uzun sürede kendini ispatlamış bir marka olarak öne çıkmaktadır. Türkiye’nin bilen bir markası olması ile her geçen gün git gide artan mağaza sayısı ile sürekli olarak olarak daha kapsamlı kitlelere ulaşan Polo Garage, bu anlamda kısa bir sürede kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen adaylar için önemli bir firma olarak öne çıkmakta.

NoPozisyonlarLokasyon
1Part Tıme Satış Danışmanı_İskenderun ParkHatay
2Satış Danışmanı Ağaoğlu Maslak 1453İstanbul(Avr.)
3Satış Danışmanı-Ankara Armada AvmAnkara
4Satış Danışmanı _Tuzla Marina İstanbulİstanbul(Asya)
5Satış Danışmanı Metropol İstanbul Avmİstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu