Başvurular

Polisevi KPSS’siz en az ilkokul mezun 14 personel alımı ilanları 2022

Polisevi KPSS’siz minimum ilkokul mezun 14 işçi alımı ilanları 2022, iş başvuruları bölümünde Polisevi KPSS’siz minimum ilkokul mezun 14 işçi alımı ilanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Polisevi KPSS’siz minimum ilkokul mezun 14 işçi alımı ilanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Polisevi KPSS’siz minimum ilkokul mezun 14 işçi alımı ilanları

İŞKUR iş ilanları ile Polisevi Müdürlüğü 14 işçi alımı yapıyor. KPSS’siz alıma kimler hangi şartlarda başvuru yapabilecek. Muğla Fethiye Polisevi İşletmeciliği ilanına başvurular nasıl yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar 25 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar aşağıda unvan karşılığında verilen iş ilan numaraları ile birlikte elektronik olarak yapacaklar. Şahsen yahut posta yolu ile başvuru kabul edilmeyecek.

Bulaşıkçı alımı 2 kişi için şartlar: minimum ilkokul mezunu olması talep edilmiştir. Yaş 18 minimum olarak açıklanmış olup üst yaş sınırı verilmemiştir. MEB onaylı hijyen belgesi istenecektir. İş deneyimi var ise SGK belge dökümü olarak adaylar sunabilir. Başvurusu 00006034305 iş ilan numarası ile yapılacak.

Izgara ustası alımı 2 kişi için başvuru şartları: ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS bulunmayan ilanda adli sicil kayıt belgesi olumlu olanların başvurusu alınacak. MEB hijyen belgesi olması gerekmektedir. 00006034328 İŞKUR iş ilanları numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Servis komisi alımı 10 kişi için başvuru koşulları: ilköğretim, ortaöğretim, lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Varsa iş deneyim belgeli ve hijyen sertifikası olanların başvurusu alınacak. Adaylar başvurularını 00006034337 İş Kurumu numarası ile yapacak.

Başvuru yapan adaylar içinden Noter Kura çekimi yapılacak. Noter kurası 26 Mayıs 2021 tarihinde Muğla Fetiye 4. Noterinde saat 16-17 içinde yapılacak. bu alımlara Muğla ikameti olanlar başvuru yapabilecek. İşe alınacaklara asgari ücret ödemesi yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu