Başvurular

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı 2022

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı Duyurusu

İŞKUR iş ilanları içinde Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne sınavsız kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. En az ilkokul mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacağını paylaşımı yaptı.

İŞKUR İlanları Polisevi Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 ile 15 Ekim 2021 tarihleri içinde İŞKUR üzerinden 00006338896 numarası ile yapılacak. Elektronik ortamda başvuru kabul edecektir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

En az ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) mezunu olması gerekiyor. Kamu kurumlarından mahrum olmaması, adli sicil kaydının temiz olması ve SGK dökümü ile işinde uzman olduğunu belgelemesi gerekiyor.

Adaylardan İstenen Belgeler

En az ilköğretim mezunu olduğuna dair eğitim durumunu gösterir belge isteniyor. Adli sicil kaydı belgesi gerekiyor. Kalfalık belgesi ve SGK hizmet dökümü (deneyim tespiti için) gerekmektedir. Kazanan kişiden sağlık kurulu raporu istenecektir.

Noter Kura Tarihi ve Adresi

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde 20 Ekim 2021 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 içinde noter kurası çekilecek. Aydın il ve İlçelerinde ikamet edenlerin başvurusu kabul ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu