Başvurular

Polisevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı 2022

Polisevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Polisevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Polisevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Polisevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı

İŞKUR iş ilanları 3 farklı ilanda Polisevi kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Polisevi minimum ilkokul mezunu adaylar içinden alımı yapacaktır. Başvurusu 6 Temmuz ile 12 Temmuz tarihleri içinde yapılacak.

KPSS şartsız ilana başvuru için her unvanın karşılığında verilen ilan numaraları ile yapılması gerekmektedir. Adaylar İŞKUR sisteminde elektronik olarak işlem yapacaktır. Sistem dışı yapılan başvuru kabul edilmiyor.

Garson servis elemanı alımı 3 kişi 00006126475 İŞKUR ilan numarası kullanılarak başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar minimum ilkokul en fazla lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuran aday 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı 3 kişi 00006126574 iş ilan numarası ile başvuru kabul etmektedir. Adaylarda deneyim yahut başka şartları aranmıyor. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması istenmektedir. Üst yaş sınırı belirtilmemiştir.

Bulaşıkçı alımı 1 kişi 00006126495 elektronik ilan numara ile başvuru yapabilecek. Adaylar ilkokul, ortaokul yahut lise mezunu olabilecektir. Aday 18 ile 40 yaş içinde olması gerekiyor.

Polisevi personel temini noter kura çekilişi ile sonuçlanacağı üzere 14 Temmuz 2021 tarihinde İstanbul Baltalimanı Polisevi Müdürlüğünde saat 13-14 içinde yapılacak. İlanda ikamet şartı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu