Başvurular

Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu 2022

Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvurusu

İŞKUR güncel kamu ilanları ile Polis Evi Müdürlüğü minimum ilkokul mezunu işçi alımı yapılıyor. alınacaklar 3 farklı branşta görev verilecektir. Her unvanın ayrı başvuru özel şartları yer alıyor. Oda görevlisi, aşçı yardımcısı ve garson kez alım yapılacak.

Oda Görevlisi Turizm Alımı 1 Kişi Müracaat Şartları

Adaylar ilkokul, ortaokul, lise, önlisans yahut lisans mezunu olabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olması istenmektedir. 18 ile 50 yaş içinde başvuru kabul edilecek. Adaylar 00006062588 iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekiyor.

Garson Servis Elemanı Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

En az ilkokul mezunu olması istenmektedir. MEB onaylı hijyen belgesi isteniyor. 18 yaşını tamamlamış olanlar başvuru yapacaktır. üst yaş sınırı verilmemiştir. Kurum 00006062553 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Aşçı Yardımcısı Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli sicil kaydı belgesi sunulacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı yahut hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan “hijyen eğitim sertifikası”na sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir.

Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. Başvurusu 00006062550 iş ilan numarası ile yapılacak.

Muğla Fethiye Polis evi alımına başvuru yapacaklardan ikamet şartı istenmektedir. Noter kurası 9 Haziran 2021 günü saat 16:00’da FETHİYE 4. Noterliğinde çekilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu