Müşteri Hizmetleri

PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PlayStation çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde PlayStation müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden PlayStation şikayet hattına ulaşabilirsiniz. PlayStation müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

PlayStation Çağrı Merkezi Numarası

Sony Interactive Entertainment (SIE), dünya çapında dijital ve etkileşimli eğlence denildiğinde akla gelebilecek ilk marka olma özelliğini korumaktadır. Sony Interactive Entertainment’un bünyesinde bulunan marka ile bu markanın ürettiği ürün ve hizmetlerden sorumludur. Japonya’da 1944 senesinde kurulmuştur ve günümüze kadar yaptığı inovasyonlar ile oyunları geliştirip yenileyerek pazara sunmaya devam etmektedir. Sunduğu ürün ve hizmetler içinde PlayStation VR, PlayStation™Video, PlayStation 4, PlayStation™Store, PlayStation™Now, PlayStation™Music ve SIE Worldwide Studios’un göz alıcı ve başarılı PlayStation yazım ürünlerini kapsar.

Markanın bağlı bulunduğu SIE, Londra, Tokyo ve Kaliforniya başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca bizim bünyemizde yer almak ve sizinde bu eğlence dünyasında payınız olmasını isteğe göre Kariyer Merkezimiz ile iletişime geçebilir ve ailemize katılmaya hak kazanabilirsiniz. Siz oyun severleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istedik.

PlayStation çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

PlayStation Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğlenceli ve başarılı oyunları ile hizmet veren marka Satış Sonrası Hizmetleri (SSH) ve Teknik destek ekibiyle siz kıymetli oyun severlerin hizmetinizdedir. Oluşabilecek en ufak sorunda bile siz kıymetli kullanıcılarla iletişime geçip problemlerinin odak noktasını bulup çözüme kavuşturmak bizim için mutluluk vericidir. Uzman kadro ve işinin ehli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. PlayStation Müşteri Hizmetleri yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermekte olup bütün poblemlerinızı çözüme ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi PlayStation müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

PlayStation Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri tatminiyetini en üst düzeyde tutmayı ama bunu sürdürmeyi amacı olan markamız, siz kıymetli kullanılar ve ziyaretçiler için en kolay metotları sunup poblemlerinıza çözüm bulmaktadır. Bir sorunuz veya sorununuz olması dahiline web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir iletişim kurabilirsiniz. Sorununuzu mesaj olarak bize ilettikten sonra teknik destekte bulunan ve işinin ehli dostlarımız aracılığıyla mesajınız incelendikten sonra sizinle iletişime geçerler. Böylelikle kıymetli vaktinizi telefon başında harcamamış olursunuz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için PlayStation müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

PlayStation Şikayet Hattı

Herhangi bir sorun yahut pürüz bulunması durumları da dahil olmak üzere istek, talep ve şikayetleriniz için Destek ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Fikirlerinizi önemsiyor ve bunun için değişik önerilerinize de açığız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan PlayStation müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri PlayStationşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 391 04 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. PlayStation çağrı merkezi numarasına 0212 391 04 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

E Posta Adresi : [email protected]

Çağrı Merkezi Destek Hattı : 0212 391 04 01

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz PlayStation iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren PlayStation sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi PlayStation iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: PlayStation iletişim bilgileri, PlayStation telefon no, PlayStation irtibat tel, PlayStation canlı destek, PlayStation müşteri temsilcisi, PlayStation şikayet hattı, PlayStation müşteri hizmetleri numarası, PlayStation çağrı merkezi numarası, PlayStation iletişim numarası, PlayStation çağrı merkezi, PlayStation müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu