Müşteri Hizmetleri

Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Pizza

1995 senesinde kurulan bir Türk şifrketi olan Pizza Pizza kısa bir sürede hayran kitlesi oluşturmaya başladı. İzmir’in Alsfakat semtinde kurulan bu firma 1997 yılına gelindiğinde Franchising sistemi çalışmalarına dahi başladı. Bu bağlamda pizzaları tek bir yerde üreterek diğer şubelere dağıtan Pizza Pizza siparişlere yetişemez duruma geldi ve bir üretim yeri daha açtı. Daha sonra İzmir’in dışında da örgütlenmeye başlayan bu firma böylelikle kısa bir sürede Anadolu’ya yayılmaya başladı.

Evlere servis sistemini uygulayan ilk pizzacı olarak da tarihe geçen firma 2010 senesinde da yurtdışına açıldı. Bu bağlamda Irak’ın başkenti Bağdat’ta şube açan Pizza Pizza burada da zamanla şubelerini artırmaya başladı. Hali hazırda ise ülkemizin bir çok yerinde bulunan firma bunun yanı sıra pizzada kullandığı etleri de kendisi üretmektedir. Bunun yanında çok daha lezzetli bir biçimde üyelerine ürünlerini ulaştırabilmektedir.

COMBO Menü

Abbas Türker aracılığıyla kurulan bu firma ilk zamanlarında ürettiği COMBO menü aracılığıyla ünlü olmuştur. Sırf bu menü için kuyruklara giren insanlar oluşmaya başlamıştır. Bu menü içinde ise günümüzde klasik hale gelen patates, kola ve pizza bulunmaktadır.

Menü Çeşitleri

Pizza Pizza şifrketi pizzaların yanında tatlı ve çeşitli çıtır lezzetler ile de üyelerinin beğenisini kazanmaktadır. Menü çeşitliliğinin de fazla olması müşterileri tatmin eden hususlar içinde bulunmaktadır. Tüm bunların dışında ise şirketin ürünlerinin ucuz olması da tercih edilmesinin önünde yatan en temel özellikler içinde bulunmaktadır. Bunun bunun yanında vermiş olduğunuz cüzi ücretler ile pizzaya doymanız olabilecek olacaktır.

Evlere Servis

Firmanın mühim özelliklerinden bir diğeri olan ise evlere servis yapabiliyor olmasıdır. Bu bağlamda çok kısa bir zaman zarfında evlerinize gelecek sıcak pizzalarınız ile sizler de evinizde pizza keyfini çıkarabileceksiniz. Üstelik iki kişilik olan menülerde çok daha yüksek kar edeceğinizi de aktarabiliriz. Zira her şeyin büyük boy geldiği menülerde fiyatlar orantısal olarak daha uyguna gelmekte ve doyma oranınız da daha yüksek olmaktadır. Üstelik ev konforunuzda dostlarınız ile böyle bir keyif yapmanız da paha biçilemez bir özellik olacaktır.

Pizza Pizza’nın genel merkezinin faks numarası, telefon numarası, mail adresi, adres bilgisiyle birlikte Türkiye geneli Pizza sipariş hattı ve iletişim formu bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Pizza Pizza ile iletişime geçerek istek, öneri, şikayet ve siparişlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Pizza Pizza ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Pizza Pizza Genel Merkez Telefon Numarası
+90 232 853 70 70

Pizza Pizza Genel Merkez Faks Numarası
+90 232 853 89 06

Pizza Pizza Genel Merkez Mail Adresi
bilgi@pizzapizza.com.tr

Pizza Pizza Genel Merkez Adres
Pizza Pizza Caddesi Yazıbaşı Torbalı / İZMİR

Pizza Pizza İletişim Formu
iletişim formu

Pizza Pizza Sipariş Hattı
444 45 00
0850 222 45 00

Arama Kelimeleri: pizza pizza çağrı merkezi, pizza pizza müşteri hizmetleri, pizza pizza sipariş hattı, pizza pizza telefon numarası, pizza pizza genel merkez, pizza pizza irtibat tel, pizza pizza şikayetvar, pizza pizza şikayet hattı, pizza pizza mail adresi, pizza pizza iletişim formu, pizza pizza iletişim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu