Bilgi Arşivi

Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Pirelli Lastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Pirelli Lastik bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pirelli Lastik işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pirelli Lastik, dünya çapında en fazla tercih edilen lastik markalarının başında gelmektedir. 1872 senesinde kauçuk materyalinden çeşitli ürünlerin üretilmesi ile hizmete başlayan firma, 1960 senesinde Türkiye’deki üretimlerine başlamış ve araç lastiği üretiminde adeta bir dev olduğunu tüm dünyaya ispatlamıştır.

Türkiye’deki fabrika, hem ülkemizin lastik gereksinimini karşılamakta hem de ihracat gerçekleştirmektedir. 

Pirelli Lastik İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPirelli Lastik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pirelli Lastik Güncel İş İlanları 

Pirelli Lastik, köklü ve geniş çaplı hizmet sunan bir firma olmasından dolayı, birden fazla bölümde işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Personel alımları ile alakalı bilgiler Pirelli Lastik resmi web adresinde ve kariyer.net gibi iş ilanı paylaşım sitelerinde bulunmaktadır. 

Pirelli Lastik şifrketinda çalışmak isteyen bireyler, ilanları düzenli olarak kontrol etmelidir. Zira alımların belirli bir zamansi bulunmaktadır.

Başvuru tarihlerini kaçıran vatandaşlar, bir sonraki iş ilanına kadar beklemek durumunda kalmaktadır. 

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Financial Controlling Specialist İstanbul(Avr.)
2 Maintenance Specialist Kocaeli
3 Uzun Dönem Stajyer İstanbul(Avr.)
4 Area Sales Executive Adana +1 il daha
5 Area Sales Executive İstanbul (Tümü)
6 Logistics Specialist Kocaeli

 

Pirelli Lastik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pirelli Lastik iş başvurusu iş ilanı sitelerinden yahut Pirelli Lastik resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Başvurular CV gönderimi ile yapılmaktadır. Resmi web adresi üzerinden yapılacak başvurularda “Kariyer” sayfası üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kariyer.net gibi ilan sitelerine ise üye olarak CV’nizi gönderebilmeniz olabilecekdür.

İlan siteleri veya resmi web adresine gönderilen CV’ler insan kaynakları uzman kişilerı aracılığıyla değerlendirilmekte ve şirketin yararına olacak biçimde tarafsız kararlar verilmektedir.

Eğer incelemeler neticesinde lehinizde bir durum olursa, CV’nize eklediğiniz iletişim numaranızdan veya mail adresinizden tarafınıza ulaşılacaktır. 

Pirelli Lastik İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Pirelli Lastik, ülkemizde kullanılan arabaların artması ile birlikte daha fazla üretim yapmakta ve bundan dolayı daha fazla iş gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Pirelli Lastik, gerekli olan pozisyonlara işçi alımı gerçekleştirerek hizmetlerini büyütmektedir. Güncel olarak Pirelli Lastik şirketinde alım yapılan pozisyonlar şu biçimdedir: 

  • Area Sales Executive
  • Senior Product Marketing Specialist

Belirtilen pozisyonların dışında yeni ilanların oluşturulması olabilecekdür. Bu nedenle Pirelli Lastik şifrketinda faaliyet göstermek isteyen vatandaşların ilanları düzenli olarak kontrol etmesi ve kendilerine uygun gördükleri pozisyonlara zaman kaybetmeden başvuruda bulunması tavsiye edilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu