Müşteri Hizmetleri

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza AVM çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Piazza AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Rönesans Holding’in Samsun şehrine kazandırmış olduğu Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezi olarak bulunan Piazza AVM günümüzde de popülerliğini korumaya devam etmektedir. Kuruluşundan ibu yana Samsun halkının kucak açmaya devam eden alışveriş merkezinde ulusal ve ülkeler arası 160 marka bulunmaktadır.

Piazza AVM Çağrı Merkezi Numarası

Orta Karadeniz’in en mühim şehri olarak bulunan Samsun’un sahil yolu üzerinde, Canik ilçesi eski otogar mevkiinde bulunan ve mimarisi ile kendinden söz ettiren Piazza AVM’nin halka açıldığı günden bu yana en hareketli alışveriş merkezidir.

Temeli 16 ay önce atılan alışveriş merkezi yatırımcıların ve perakendecilerin inancı aracılığıyla kısa bir sürede inşaatı tamamlanmış ve kapılarını halka açmıştır. Samsun Piazza alışveriş merkezi en gözde ulusal ve ülkeler arası restoran zincirleri aracılığıyla ziyaretçilerini her zaman tatmin etmektedir. Samsun piazza alışveriş merkezi eğlence merkezleri ile birlikte en başarılı 160 markanın bulunduğu bir sosyal tesistir. Sadece alışveriş hususunda değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatlarına en iyi biçimde yön verecek biçimde tasarlanan alışveriş merkezi sektörün önder markaları bir araya gelmektedir.

Samsun dışında çevre şehirlerden gelmeye devam eden misafirlerini de en iyi biçimde ağırlamak adına hazırlanmış olan Samsun Piazza alışveriş merkezi içinde buz pisti ve bowling salonu bulunmaktadır. Karadeniz üzerinde yeni bir heyecan getirmeyi başaran ve açılışı büyük ses yaratan Piazza alışveriş merkezi gelecekte şehrin en mühim marka değerleri içindeki yerini almıştır.

Piazza AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş konseptinin zaman ilerledikçe değişmeye başladığı günümüzde bu hususunda değişik bir bakış açısı getirmeyi başaran Rönesans’ın kente kazandırmış olduğu Piazza alışveriş merkezinin 140 metrekare inşaat bölgesi ve 63 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunmaktadır.  Göz alıcı mimarisi aracılığıyla kuruluşundan bu yana bölgeye değişik bir konum kazandırmayı başarmıştır.

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 207 5767

Piazza AVM WhatsApp Şikayet Hattı
0530 105 5767

Arama Kelimeleri: piazza avm çağrı merkezi, piazza avm iletişim, piazza avm müşteri hizmetleri, piazza avm müşteri hizmetleri numarası, piazza avm telefon numarası, piazza avm irtibat tel, piazza avm şikayet, piazza avm şikayet var, piazza avm mail adresi, Piazza AVM çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu