Bilgi Arşivi

Phlips İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Phlips İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Phlips İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Phlips İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Phlips İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Philips’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Philips bünyesine dahil olup Philips’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Philips işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Philips’in güncel ve açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Philips Elektronik aletler yahut kısaca Philips genel merkezi Hollanda’da bulunan bir elektronik şirketidir.  1891 senesinde Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kurulan fakat ilk başta yalnızca ampuller ve bazı basit elektrikli aletler üreten Philips şu anda Dünya’daki en büyük elektronik alet üreticilerinden biri konumunda bulunmaktadır.

1920’li senelerde tıraş makinesi gibi yenilikçi fikirleri ile kendine büyük bir tanınmışlık kazandıran Philips 2021 yılı itibari ile 60’tan fazla ülkede 82.000 çalışanı ile üyelerine hizmet vermektedir.

Phlips İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPhlips İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Philips İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurumsal bir kimlik altında çalışan Philips güncel olarak personel alımlarını yalnızca resmi internet sitesi olan Philips.com.tr adresi içinde bulunan Kariyer bölümünden gerçekleştirmektedir. Kariyer sekmesi Philips.com.tr adresinde sitenin en aşağısından bulunan Philips Hakkında kısmının hemen aşağısında bulunmaktadır.

Kariyer bölümüne girdikten sonra ise yapmanız gereken tek şey en üstte bulunan ‘Search for Jobs’ seçeneğine tıklamak. Açılan ekrandan Türkiye’yi seçerek mevcut iş ilanlarına bakabilir ve kendinize uygun olan bir tanesi için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerden de mevcut pozisyonlara tek tıkla varabilirsiniz.

Philips İş İlanları

Türkiye’de 90 yılı aşkın süredir faaliyetlerinde devam eden Philips kurumsal yapısı ve kuvvetli yurt dışı bağlantıları ile Türkiye’de başlayıp kariyerini yurt dışına taşıma hedefi olanlar için güzel bir alternatif. Güçlü insan kaynakları politikaları ile çalışanlarına her zaman Dünya şartlarına uygun olanaklar sunmayı amacında olan Philip özellikle yüksek kariyer hedefi olanlar adaylar için uygun.

NoPozisyonlarLokasyon
1Account Manager
Ankara
2Physical Security Manager META
İstanbul
3Senior Field Service Engineer (MR&CT)
İstanbul
4Order Desk Specialist – Personal Health
İstanbul
5Administration & Payroll Specialist
İstanbul
6Resource Planner
İstanbul
7Tax Manager
İstanbul
8Key Account Manager
İstanbul
9Services and Solutions Delivery Specialist- Installed Base Admin
İstanbul
10Senior Project Manager
İstanbul
11Services & Solutions Delivery Specialist with Swedish Language
İstanbul
12Regulatory Affairs Manager, Middle East & Turkey
İstanbul
13Business Marketing Manager, IGTS ( Image Guided Therapy Systems) – META
İstanbul

Phlips resmi web sitesinde bulunan iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu