Bilgi Arşivi

PG İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

PG İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde PG İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. PG İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

PG İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

PG’de çalışmak isteyenlere müjde! PG iş ilanları, iş başvurusu, PG işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam açılımı Procter & Gamble olan PG, uzun yıllarden beri sağladığı hizmetlere sürdürmektedir.

PG İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPG İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

PG Güncel İş İlanları

PG iş ilanları Google üzerinde aratıldığında hem resmi sitesi üzerinde, hem de yenibiris.com üzerinde görülmektedir. Açıklamalar için bu platformları inceleyerek, detaylı bilgi almanız olabilecekdür.

PG uluslar arası biçimde hizmet verdiği için, arzu edenlerin yurt dışında da çalışabilir. Türkiye dışarısında uygun ve açık pozisyonlar, doğrudan kendi sitesi üzerinde takip edilebilir.

PG şifrketi, her çalışanın sosyal hakkına saygılıdır. Yol, yemek ve diğer haklar, tatmin edici biçimde sağlanır. Çalışma saatleri üzerinde ise uygun aralıklara sahiptir.

PG İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

PG iş başvurusu için ilk kez güncel pozisyonları bulmanız gerekir. Kendi sitesi üzerinden alt sağ köşede bulunan “kariyer” butununa tıklayıp, gelen İngilizce ekranda “country/region” kısmına “Turkey” yazıp, “search” butonuna tıklarsanız, tüm sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Ardından ilgilendiniz ilana tıklayıp, sağ üst köşede bulunan “apply now” butonu ile başvuru işlemleri yapabilirsiniz.

Eğer yurt dışı başvurmak istiyorsanız, “country/region” kısmına farklı ülkeleri girmeniz veya her ülkeyi genelde taratmanız gerekir.

Yenibiris.com üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, ilk kez bu kariyer sitesine üye olmanız gereklidir. Ardından alakalı ilanın üzerine tıklayarak, gerekli başvuru işlemlerini uygulayabilirsiniz. Bunun yanında öncesinde yenibiris.com üzerinde CV doldurursanız, firma sizin ile ilgili daha fazla bilgiye erilebilecektir. Bu nedenle ayrıntılı bilgi vermeniz tavsiye edilir.

Gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra, şirketin insan kaynakları bölümü, pozisyon için uygun bulursa sizinle irtibat kuracaktır.

PG İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

PG iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar, Türkiye içinde yenibiris.com ve PG resmi sitesine göre şöyledir;

  1. Health, Safety and Environmental Manager,
  2. IT Business Challange 2021 – Western, Central & Eastern Europe, TCCAR,
  3. Human Resources Administrator,
  4. Application Engineer,
  5. P & G Gebze Fabrikası Üretim Operatörü,
  6. M.Y.O. (Meslek Yüksek  Okulu) Yaz Stajyerleri – P & G Gebze Fabrika

Başvuru işlemleri yapmadan önce her işte olduğu gibi burada da pozisyona uygunluğunuzu kontrol etmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu