Müşteri Hizmetleri

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peyman çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Peyman müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Peyman şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Peyman müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Peyman Çağrı Merkezi Numarası

Kuruyemiş çeşitleri herkes aracılığıyla sevilerek tüketilmektedir. Vitamin değeri bi hayli yüksek miktarda olan kuruyemişleri tüketmek de sağlığımız için bi hayli faydalıdır. Onların taze ve lezzetli olması da mühim bir faktördür. Peyman, 1995 senesinde kurulmuş olan büyük bir tesise sahiptir. Sadece yurdumuzda değil dünyanın bir çok ülkesinde ürünlerine rastlamak olabilecekdür. Birçok ödüllere sahip olan firma birbirinden güzel lezzetleri bireylere sağlamaktadır. Bahçeden, Çitliyo, Dorleo ve Nutzz gibi markaları da tüketicilerinin beğenisine sunmuştur. Çiğ ve kavrulmuş kuruyemişler, kuru meyveler farklı ambalajlarda ve hijyenik olarak paketlenmiştir. Besin değerleri ve içinde vitaminler de belirtilerek tüketiciler bilinçlendirilmiştir. Son teknolojilere sahip olan yeni fabrikasını da 2018 senesinde Eskişehir’de açmıştır. Binlerce kapalı ve açık alanı bulunan fabrika üretimlerine devam etmektedir. Firma ile alakalı ayrıntılı bilgi almak, istek, dilek ve önerilerinizi bildirmek için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Peyman çağrı merkezi numarası 0850 290 30 70 nolu telefondan varabilirsiniz.

Peyman Müşteri Hizmetleri Numarası

Peyman ISO 9001, BRC, IFS, FDA, Leed, Smeta, ISO 22000, TSE, Turquality, Helal, Gluten Free ve TSE Covid-19 Güvenli Üretim belgelerine sahiptir. Kuruyemiş sektöründe adını duyurmuş bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye’de de bir çok market ve süper marketlerde kuruyemiş çeşitlerine rastlayabilir ve istediklerinizi satın alabilirsiniz. En kaliteli ve en doğru hammadde seçimiyle sağlıklı ve güvenilir üretimler yapmak şirketin çalışma prensipleri içinde bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyen bireyler 0850 290 30 70 numaradan müşteri temsilcisiyle görüşebilirler. Her zaman daha iyisini üyelerine sunmak için hareket eden firmayı arayarak istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Peyman müşteri hizmetleri numarası 0850 290 30 70 nolu telefondan varabilirsiniz.

Peyman Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Peyman ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi sosyal platform hesapları üzerinden de ulaşım sağlayabilirler. Mail göndermek isteyen bireyler [email protected] adresine mail gönderebilirler. Genel Müdürlük ile görüşme yapmak isteyenler 0 216 420 03 70 numarasını arayabilirler. Ayrıca [email protected] mail adresini de kullanabilirsiniz.

Peyman müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 290 30 70 nolu telefondan varabilirsiniz.

Peyman Şikayet Hattı

Her damak tadına uygun olan kuruyemişler bi hayli fazla çeşitte Peyman aracılığıyla üretimi sağlanmaktadır. Ürünlerle alakalı sıkıntılar, ambalajlarla alakalı sorunlar veya farklı konularda şikayetleri olanlar müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak durumu bildirebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

Peyman şikayet hattı 0850 290 30 70 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Peyman müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Peyman şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 290 30 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Peyman çağrı merkezi numarasına 0850 290 30 70 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0850 290 30 70

Arama Kelimeleri: Peyman iletişim bilgileri, Peyman telefon no, Peyman irtibat tel, Peyman canlı destek, Peyman müşteri temsilcisi, Peyman şikayet hattı, Peyman müşteri hizmetleri numarası, Peyman çağrı merkezi numarası, Peyman iletişim numarası, Peyman çağrı merkezi, Peyman müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu