Müşteri Hizmetleri

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Peugeot, Fransa’da kurulmuş 1890 senesinden bu yana otomobil üretimi yapan bir otomotiv şifrketidır. Peugeot dünyanın en eski otomobil üreticilerinden birisi olma niteliğini taşımaktadır. PSA Peugeot Citroën grubunun bünyesinde bulunan Peugeot’un dünya çapında bir çok kullanıcısı bulunmakta, müşteri tatminiyeti bi hayli yüksektir. Peugeot Türkiye’de gerçekleştirdiği satış operasyonlarını Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. isimli şirketiyle gerçekleştirmektedir.

Peugeot’un Türkiye pazarında piyasaya sürdüğu araç modelleri şu biçimdedir; 208, 208 GTI By Peugeot Sport, 308, 308 GTI By Peugeot, Yeni 2008, Yeni 3008, 5008, Yeni 301 508, Partner Tepee, Partner Van, Boxer Van, Expert Van. Yurdumuzda bir çok Peugeot kullanıcısı bulunmaktadır.

Peugeot’un 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Peugeot araç modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, size en yakın Peugeot satış noktası ve Peugeot yetkili servisi ile ilgili bilgi edinebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 579 94 44

Arama Kelimeleri: peugeot iletişim bilgileri, peugeot telefon no, peugeot irtibat tel, peugeot canlı destek, peugeot müşteri temsilcisi, peugeot şikayet hattı, peugeot yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu