Müşteri Hizmetleri

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Petlas müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Petlas şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Petlas müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Petlas Çağrı Merkezi Numarası

Petlas, Petrokimya Holding aracılığıyla 1976 senesinde kurulmuştur ve amacı motorlu taşıt lastikleri üretmektir. İş faaliyetini Kırşehir’de yürüten firma 1997 senesinde özelleşme çerçevesi kapsamı içinde Özelleştirme İdaresi aracılığıyla Kombassan Holding’e satılmıştır. 2005 senesinde Abdülkadir Özcan A.Ş aracılığıyla satın alınan firmamız otomobil, ticari ve zirai araç, 4×4 iş makinaları ve yol dışı iş makinaları, askeri uçak ve askeri araçlar için lastik üretmiştir. Bu firma Petlas markasının yanında yan markası olan Starmaxx Harvester Milestone markasıyla da üretim yapmaktadır. Çağrı merkezlerimiz de sizin her türlü konunuzda yanınızdadır.

Petlas çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Petlas Müşteri Hizmetleri Numarası

Petlas, yaklaşım dört bine yakın çalışan sayısı ve geniş ürün yelpazesi aracılığıyla dünyanın en büyük lastik fabrikalarından biri olmayı başarmıştır. AR-GE merkezi aracılığıyla Petlas diğer fabrikalardan ve Türkiye’de hayati önem taşıyan işletmelerden ayrılmayı başarmıştır. Lastik teknolojisinde kendini bi hayli fazla geliştiren firmamız, satış sonrası hizmetleri (SSH) ile de büyük beğeni toplamaktadır.  Müşteri hizmetlerimiz, markamızın değerini en iyi yansıtacak biçimde işinin ehli uzman kadro ile birlikte çalışmaktayız. Karşılaştığınız en ufak sorunu dahi çözüme kavuşturmak için var gücümüzle sizlerin hizmetindeyiz. Her türlü soru ve poblemlerin için çağrı merkezimizi arayıp çalışanlarımıza gözü kapalı güvenebilirsiniz. Ayrıca  yol yardım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız 0 (850) 285 64 46 numarayı arayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Petlas müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Petlas Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin dışa bağımlı olma oranını en aza indirgemeye çalışan Petlas, askeri, uçak, otomobil, hafif ticari, kamyon, iş makinesi, zirai ve binek araç lastiklerini içeren, 4 farklı markayı bünyesinde bulunduran ve 2 bin 500’den fazla ürün çeşitliliği ile savunma, tarım, sanayi sektörlerinde hizmetinizdeyiz. Hangi sektörde bulunursanız bulunun firmamızın lastiklerine sahip olmanız durumunda bir sorun çıktığında müşteri hizmetlerimiz ile direk bağlantı kurabilirsiniz. Sizleri mağdur etmeden en kolay çözüm metotlarımiz ile poblemlerinıza çare bulmayı amaçlamaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Petlas müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Petlas Şikayet Hattı

Yüzde yüz müşteri tatminiyetini amacı olan Petlas, siz kıymetli ve kıymetli üyelerimiz için en üst düzeyde ve kalite de hizmet vermektedir. Sadece sorularınız için değil istek, şikayet ve istekleriniz için de şikayet hattını arayarak bizimle fikirleriniz paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Petlas müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Petlas şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0386 252 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Petlas çağrı merkezi numarasına 0386 252 77 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

MERKEZ – Satış, Pazarlama ve Bayilik Abdulkadir Özcan A.Ş

Adres: AKO Kule, Söğütözü Mah. 2178. Cadde No:6 Çankaya ANKARA

Telefon: +90 312 309 30 30

Fax: +90 312 312 28 96

FABRİKA Petlas Lastik San. Tic. A.Ş.

Adres: Kındam Mahallesi Ankara-Kayseri Caddesi No:2/1 KIRŞEHİR

Telefon: +90 386 252 65 50 (10 Hat)

Fax: +90 386 252 65 70

Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Telefon: +90 386 252 77 77

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Petlas iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Petlas sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Petlas iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Petlas iletişim bilgileri, Petlas telefon no, Petlas irtibat tel, Petlas canlı destek, Petlas müşteri temsilcisi, Petlas şikayet hattı, Petlas müşteri hizmetleri numarası, Petlas çağrı merkezi numarası, Petlas iletişim numarası, Petlas çağrı merkezi, Petlas müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu