Bilgi Arşivi

Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Petkim’de çalışmak isteyenlere müjde! Petkim iş ilanları, iş başvurusu, Petkim işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye Petrolleri Anonim ortaklığı aracılığıyla kurulan Petkim 2 Nisan 1965 senesinden beri hizmet vermeye sürdürmektedir. Petrokimya alanında çalışan Holding’in merkezi ise; İzmir’dir. 6 ortağı bulunan bu holdingin adı altında de bir çok çalışan bulunmaktadır.

Petkim İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPetkim İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Petkim İş İlanları

Petkim Holding’ine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aynı alanda çalışıyor olmanız gerekmektedir. Başvurularınızı ise; Petkim Petrokimya Sanayi ve petrol rafineri ürünleri web sitesinden başvuru formu doldurarak yapmanız gerekmektedir. 

Aynı zamanda elemana ihtiyaç halinde, internet sitelerinde de bazı ilanlar verilmektedir. Lakin bu ilanları iyi takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü Petkim Holding, köklü bir şirket olduğu için başvuranların sayısı da bi hayli fazladır. Bu nedenle erken başvuru yapıyor olmanız, özgeçmişinizin daha erken değerlendirilmesine de katkı sağlayabilir.

Petkim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1965 senesinden beri hizmet vermekte olan Petkim Holding’e başvuruda bulunmak istiyorsanız; kariyer.net, Linkedin gibi sitelerden yararlanmanız olabilecekdür. Lakin başvurunuzu yaparken mutlaka kendinize ait bir özgeçmiş belgenizin olması gerekmektedir. 

Petkim Holding yetkilileri, önceden çalıştığınız yerleri ve nerelerden referans aldığınızı mutlaka görüntülemek isteyecektir. Eğer kendinize ait bir özgeçmiş belgeniz yer almıyorsa, başvuru yapacağınız siteden kendinize bir cv hazırlamanız çok mühimdir. Hazırladığınız cv belgesinde, tüm ayrıntılarınızi ve çalıştığınız yerleri eksiksiz bir biçimde dolduysanız, size uygun olduğunu düşündüğünüz departman için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Başvurunuz yetkililer aracılığıyla en kısa zaman zarfında değerlendirilmeye alınacaktır. Eğer pozisyona uygun görüldüyseniz, yetkililer aracılığıyla e-posta veya telefon ile bilgilendirileceksinizdir.

Petkim İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Petkim Türkiye’nin bir çok ilinden alım yapan bir Holding olduğu için; başvurularınızı yaparken bir çok değişik seçenekle karşılaşmanız da olabilecek olacaktır. Petkim adı altında çalışmak için, başvuruda bulunabileceğiniz departmanlar ise şu biçimdedir;

  • Satış
  • Üretim
  • İmalat
  • Satış Departmanı
  • İnsan Kaynakları
  • Hizmet
  • Mühendislik
  • Halkla İlişkiler
  • Teknik
  • Diğer olarak yetkililer aracılığıyla sıralanmıştır.

Yaratıcı ve yenilikçi biriyseniz, müşteriye değer katmak ilkesini benimsediyseniz ve şirketin şartlarına uyum sağlayabileceğinize inanıyorsanız, Petkim Holding’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Lakin bu koşulları karşılayamıyor veya şirketin kaidelerina yeteri kadar uyum sağlayamayacağınızı kafanızı yoruyorsanız başvuruda bulunmamanızda yarar mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu