Başvurular

Personel Alımı TOGG 2022 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu 2022

Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu

TOGG işçi alımı yapacağını dile getirdi. Firmada 2022 senesinden bu yana seri üretime geçileceği ve açık kadroların tamamlanması gerektiği altı çizildi.

Projelerde çalıştırmak için Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu  adı altında çok sayıda başvuru yapılacağı tahmin ediliyor.

TOGG Personel Alımı Hangi Kadroda Yapılacak?

TOGG işçi alımı otomotiv alanında ağırlıklı olarak gerçekleştirilecek. Meslek grubu olarak işe alımın yapılacağı alanlar şu biçimdedir: Otomotiv başlığında:

• Mekanikçi

• Otomotiv mühendisliği

• Sac şekillendiricisi

• Gövde ve boya onarımcısı

• Tasarımcı

• Ön düzen ve balansçı

• Elektro -mekanikçi

• Makine, elektrik-elektronik, yazılım mühendisliği alanı ve otomobil satış danışmanlığı alanlarında alımlar gerçekleştirilecek.

TOGG yeni firma olarak yenilikçi bir düşünceye sahip adayların başvurularını bekliyor. Farklı fikirleriyle gelişime açık bir çalışma prensibi yer alıyor.

Duygusal istikrar TOGG alımlarında önem verilen diğer bir kriterdir. Otomobil gibi teknik uzmanlık gerektiren alanda KPSS hususunda yeni gelişmeleri paylaşıyor. Personel alımlarında halen yeni bir açıklama yapıldığı için başvurularla alakalı çok fazla ayrıntı yer almıyor.

Yerli otomobil TOGG heyecan veren bir biçimde sektöre giriş yaptığı için seri üretim öncesi alımlarını bir süre daha sürdürebileceğini dile getirdi. Otomotiv alanı dışında tamir bakım onarıma ek güvenlik ve temizlik kadrolarında da alımlar yapılacağı altı çizildi.

TOGG Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye’nin yeni nesil Otomobil Girişim Grubu TOGG 2018 senesinde ön araştırma süreçlerinin sonrasında kurulan bir firmadır. Genel bakış açısı dünyaya zarar vermeyen araçlar üretmek olan şirketin 2022 senesinden bu yana seri yerli üretim araçları piyasaya sunması amaçlanıyor. Çok sayıda firmayla işbirliği yapan kurum gelecek vadediyor.

 Başvuru yapacaklar için link aşağıda sunulmuştur. Kopyalayıp yeni adreste açmaları yeterli olacak.

https://www.togg.com.tr/content/bize-katil

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu