Müşteri Hizmetleri

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri, müşteri hizmetleri bölümümüzde Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri ile alakalı bilgiler paylaştık. Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri yazımızın detayları..

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Pepsi Kola Kuzey Carolina’nın New Born kentinde ilk defa üretilmiştir. Üreticisi eczacı Coleb Bradham’dır. Pepsi Kolanın ortaya çıkmasından önce Coleb Bradham Dypepsia ve peptik ülsere karşı bir ilaç geliştirmiştir. 1890 senesinde ise bu karışımın içine kola ekstraktı, çeşitli baharatlar, vanilya ve esanslar ekleyerek gazlı bir içecek elde etmiştir. Ardından eczacı Coleb Bradham “Bradis Drink” adını vererek piyasaya sürmüştür. Seneler 1898’i gösterdiğinde ise kulağa daha hoş gelebileceğini düşünerek Bradis Drink ismini Pepsi Cola olarak değiştirmiştir. Coled Bradham’ın marka ismini tecillemesi ise 1902 senesinde olmuştur. Coled Bradham piyasaya sunduğu meşrubatlar için 28 gr şurup ve 140 gr soda kullanmaktaydı. Önceleri yapmış olduğu meşrubatı paketleyerek satan Bradham, içeceklerin ilgi görmesi ve satışların artması neticesinde 1905 senesinde ilk Pepsi şişeleme fabrikasını kurmuştur.

Pepsi Cola gün geçtikçe satışlarını arttırdı ve günümüzde dünya çapında bir üne kavuştu. Şuanda aşağı yukarı dünyanın her yerinde satışı yapılmaktadır. Yıllardır tartışılmaz lezzeti ve değeriyle müşterilerin beğenisini kazanmakta ve her gün marka değerini daha da geliştirebilmek gayesiyle çabalamaktadır.

Pepsi Cola’nın 800’lü telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
0800 261 70 00

Genel Müdürlük

Adres
Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 A Blok D:3 34394 4.Levent / İSTANBUL

Telefon
212 319 30 00 

Faks
212 357 01 80

Arama Kelimeleri: Pepsi iletişim bilgileri, Pepsi telefon no, Pepsi irtibat tel, Pepsi canlı destek, Pepsi müşteri temsilcisi, Pepsi şikayet hattı, Pepsi müşteri hizmetleri, Pepsi tüketici iletişim hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu