Başvurular

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Penti; ev giyimi, iç giyim, çorap ve aksesuar alanlarında faaliyet göstermekte olan ülkemizin önemli firmalarından bir tanesi konumundadır. 1950 senesinde iki girişimci kardeş aracılığıyla kurulmuş olan firma, 1984 senesinde pazardaki konumunu sağlamlaştırmak adına Penti adını almıştır. Günümüzde 60 ilde 300’den fazla, yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağaza ile üyelerine hizmet vermektedir. Hali hazırda mevcut mağaza ve üretim yaptığı yerlerinde binlerce kişi çalışmaktadır. Penti bu bireylere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Penti aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvurusu formu gibi detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Penti Personel Alımı ve Eleman Alımı 2021

Penti aracılığıyla son senelerda yapılan yatırımlar hız kesmeden sürdürmekte. Yeni açılan birden çok mağaza ve tesis ile hizmet, üretim değerinin artırılması hedeflenmekte. Firma aracılığıyla yapılan bilgilendirmede yeni yılla birlikte personel alımı ve eleman alımı yapılacağı altı çizildi. Aşağıda vermiş olduğumuz iş ilanlarına çok sayıda yeni personeller alınacak olup başvuruları kaçırmamanızı öneriyoruz.
Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Penti Part Time, Full Time İş İlanları 2021

Penti şifrketinın yurtiçi ve yurtdışı bir çok yerde mağaza, üretim tesisi ve fabrika bulunmaktadır. Penti aracılığıyla alımı yapılması hedeflenen kadro ve pozisyonlar içinde; mağaza sorumlusu, satış danışmanı, mağaza müdürü, part time ve full time personeller, satış danışmanı, bakım teknikeri, vasıflı ve vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, mağaza müdür yardımcısı, depo elemanı, planlama uzmanı, iç giyim prova mankeni, kasiyer, sistem uzmanı, şoför, müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Lc Waikiki İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

Penti İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Penti yukarıda yayımlanmış olan iş ilanlarına personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirmekte. Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz iş başvurusu sitesine giriş yaparak ” Bize Katıl ” bölümünden, firma aracılığıyla yayımlanmış iş ilanlarına ve iş başvurusu formuna ulaşabilirsiniz. Başvurularınız Penti insan kaynakları departmanı aracılığıyla geniş bir şekilde olarak incelendikten sonra başvurusu olumlu yanıtlanan adaylar iş görüşmesine davet edilmektedir. CV’nizi türkçe ve ingilizce olarak hazırlamanız bu sürede bi hayli mühimdir. Diğer iş ilanlarımıza göz atmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Penti güncel iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları

Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu