Bilgi Arşivi

Pegasus Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Pegasus Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Pegasus Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Pegasus Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Pegasus Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Pegasus Havayolları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Pegasus Havayolları bünyesine dahil olup Pegasus Havayolları iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Pegasus Havayolları işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Pegasus Havayolları açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Düşük maliyetli uçak biletleri satma amacı ile 12 Ocak 1990 senesinde kurulan Pegasus Havayolları, İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Müşterilerine düşük fiyatlı seyahat etme imkânı sunan iş modeli ile kısa ve orta menzilli hatlarda uyun ücret ile ulaşım imkânı sağlar.

1994 senesinde Yapı Kredi aracılığıyla satın alınan Pegasus Havayolları, ardındandan Esas Holding’e devredilerek Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu şirketi olmuştur. Ülkemizde bulunan havayolları içinde filosu en genç olan Pegasus Havayolları toplamda 87 uçaklık filosu ile hizmet vermektedir.

Başta Avrupa olmak üzere Orta Doğudan Kuzey Afrika’ya kadar 42 ülkede 111 noktaya uçuş düzenleyen Pegasus Havayolları ülkemizde Türk Hava Yollarından sonra en büyük havayolu şirketidir.

Pegasus Havayollari İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPegasus Havayollari İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pegasus Havayolları İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş alımlarını Kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Pegasus Havayolları, ihtiyaçları ışığında açtığı tüm iş ilanlarını bu portal üzerinden yayımlamaktadır. Kariyer.net adresine giderek arama kutusuna Pegasus Havayolları A.Ş yazarak tüm güncel iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Bu ilanlara başvuruda bulunmak için kariyer.net adresine üye olmalı ve güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmişi profilinize yüklemelisiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra iş ilanlarından dilediğinize başvuruda bulunmanız olabilecek.

Aşağıdaki linkler yardımı ile bu ilanları basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Pegasus Havayolları İş İlanları

Hızla globalleşen Dünya’da uçakla seyahatlerin artmasına paralel olarak Pegasus Havayolları’nda sürekli olarak olarak pilot ve kabin ekibi harici işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Bu ilanları güncel olarak takip ederek hayalinizdeki kariyer hedefine ulaşmanız olabilecek. Bu bağlamda sürekli olarak olarak sitemizi ziyaret ederek Pegasus Havayolları ile ilgiliki güncel haber ve ilanlara varabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Senior Human Resources Business Partner İstanbul(Asya)
2 Misafir Hizmetleri Memuru İstanbul(Asya)
3 Kıdemli Linux Sistem Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Flight Dispatcher İstanbul(Asya)
5 Uçak Yükleme İşçisi İstanbul(Asya)
6 Linux Sistem Uzmanı İstanbul(Asya)
7 Compliance Monitoring Technical Senior Engineer İstanbul(Asya)
8 Uçak Mühendisi İstanbul(Asya)
9 Lastik Teknisyeni İstanbul(Asya)
10 Kabin Memuru – Rusça İstanbul(Asya)
11 Kabin Memuru – Arapça İstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu